2733
2734
عنوان

مصرف قرص اعصاب

272 بازدید | 30 پست

من از اون دسته آدمائی هستم که میگم تا واقعا نیاز نشده نباید سمت این قرصا رفت،ولی حس میکنم دیگه کم آوردم اصلا نمیتونم تمرکز کنم ،تو فکرم،مدام دارم از این شاخه به اون شاخه میپرم از اول این جوری بودم با گذشت زمان بدتر شده ،دیگه حتی نمیتونم یه کاری رو شروع کنم.دوستانی که دچار عدم تمرکز و پرش افکار بودید این قرصا کمک کننده بوده؟بعد قطع کردنش مشکلی ایجاد نشده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مصرف نکن بعدا نمیتونی ترک کنی و اگر هم ترک کنی همه چیز بدتر از قبل میشه ورزش کن و سعی کن بیکار نباش ...

از همین میترسم،تمام مشکلات منم از بیکاری هست ورزشم که گذاشتم کنار

مثلا قرص کلرودیازپوکساید و پرانول بخور مدت ۱ ماه و بعد کم کم قطعش کن. اگه یکدفعه قطع نکنی عوارضی هم ...

قرص که سر خود نمیتونم استفاده کنم تجویزش با پزشک هست عزیزم،من مشورت کردم گفتن حداقل ۶ ماه باید استفاده بشه

پس یه کاری رو شروع کنن پیج آموزشی بزن همچین چیزی کم کم پیشرفت میکنی ناامید نباش هر چیزی راهی داره

من باید درسمو بخونم که بتونم کارمو شروع کنم،مشکل اینجاست اصلا نمیتونم یه جا بشینم کتاب بخونم دیگه مثل قبل نیستم.

هیچ تضميني نیست که با درس خوندن یه شغل پیدا کنی

من یه بار تونستم ولی برای مصاحبه نرسیدم برم،رشته من حقوق هست برای وکالت قوه قصائیه یه سری قبول شدم که برای یه اشتباه نرسیدم به مصاحبه.بعد اونم دیگه کلا انگیزه ندارم.ولی درست میگید هیچ چیزی صد در صدی تو دنیا وجود نداره.

2706