2733
2739
عنوان

خانوما کمک

152 بازدید | 32 پست

سلام خانوما چن روز دیگه عروسی برادر شوهرمه و مادرهمسرم دستور دادن تمام پسرها ربع سکه هدیه بدن(الان ۱۲ میلیون پولشه) به نظرتون همسرم رو راضی کنم انگشتر یا دستبند در حد نهایت ۶ تومن هدیه بدیم بهتر نیست؟وضع مالیمون متوسطه و قراره زمینمون رو شروع کنیم به ساختن خداییش خودمون به پول خیلی احتیاج داریم نظر دوستان چیه ؟

خدایا معرفت مان ده که بس بی معرفتیم.  صبرمان ده که بسیار عجولیم   

حالا چرا باید طلا ببرین؟

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

بنظرم ۲یا۳تومن پول بدیداگه مادرشوهرت داره خودش براش تمام سکه بگیره چکارباکادوی کسی دیگه داره شایدشمانداشته باشی ۱۲میلیون کم پولی نیس توقع مادرشوهرت واقعازیادورفتارش غیرمنطقی 

2740

چقدرمادرشوهراجدیداپروشدن ماهم چندماه پیش کادوبچه برادرشوهرم وبردیم دادیم مادرشوهرم جلوهمه فامیل گفت ماگفتیم عموش براش گوشواره طلامیاره درصورتیکه من پونصدبردم ویه جعبه شیرینی ودوتااسباب بازی برااون دوبچه اش انقدرناراحت شدم ازدستش که حدنداشت ماهم مستاجریم 

گاهی انسانم آرزوست
خوب نظر شما چیه؟طلا سرمایه هست

ببخشیدولی سرمایه ی زندگی اوناروکه شماهانبایدفراهم کنید.تواین دوره زمونه پول به ریال درمیادبه دلارخرج میشه اگه اینکارروکنیدمناسبت های بعدی هم بایدتوقع دارن براشون چیزای باارزش هدیه ببرید

خوب نظر شما چیه؟طلا سرمایه هست

اندازه پنج تومن بدین بسه دیگه چه خبره سکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...
نه عزیزم درست نیست آنقدر پول بیاد تو دستتون . ولی عروسی برادر شوهرت برنمگرده

ببخشید برادر و خواهر ها میشیم ۶ نفر نفری ۱۲میلیون ..مادرشوهر گفته تا کمک بشه به پسرش واسه خرج عروسی به بقیه چه هزینه آرایشگاه فلان و آتلیه فلان و استیج فلان و دی جی فلان رو بدن.پس بقیه پسرهاش چی اونا قرض ندارن زندگی ندارن 

چقدرمادرشوهراجدیداپروشدن ماهم چندماه پیش کادوبچه برادرشوهرم وبردیم دادیم مادرشوهرم جلوهمه فامیل گفت ...

منکه معتقدم هر کی بیشتر نمک بخوره بیشتر نمکدون میشکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشیدولی سرمایه ی زندگی اوناروکه شماهانبایدفراهم کنید.تواین دوره زمونه پول به ریال درمیادبه دلارخرج ...

درسته منم همین رو میگم الان ربع سکه پس فردا بچه دار شدن حتما بیشتر میخوان

2706