2733
2734

سلام دوستان یه کلیپ دیدم از آقایی که ورشکسته شده بودن و چیزی نداشتن .ایشون میرن مربی آموزش رانندگی میشن یه روز که حالشون بد بوده کاراموزشون متوجه حال بدشون میشه(ماجرا رو متوجه میشن ) و بهشون یه تسبیح میدن و میگن تا یه سال بدون چشم داشت  و اینکه  حاجتی رو به زبون بیارن فقط و فقط نذر سلامتی امام زمان (عج)

روزی صد مرتبه ذکر اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم واَهلک اَعدائهم .نذر سلامتی امام زمان (عج) این ذکر رو بگن .

بعد از گذشت ۲ و ۳ ماه ایشون شاگرد طلافروشی میشن و...الان در حال حاضر میلیاردر هستن ...میگفتن اهل بیت حواسشون هست و خودشون همه چیو جبران میکنن...

این تاپیک نذر سلامتی امام زمان (عج)هست  

خواهش میکنم  دوستانتونو تگ کنید .مرسی از همتون .

میشه یه صلوات بفرستی دوست خوبم 😘

امضام

۵ساله عقدم 

میشه برای مریضمدعا کنید رو تخت بیمارستان داره با مرگ دست و پنجه میکنه 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

الهم‌ عجل‌ لولیک‌ الفرج❤️

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2738

@درمسیرخدا    

@ساراگلیناز    

@anabelkatanchi    

@اعتصامی    

@مهر_رخسار    

لطفا تاپیک رو بخونید دوستان عزیزم 💖

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
بلد نیستم اگه تلگرام دارید ایدی بدید براتون بفرستم 

متاسفانه کار نمیکنه برام 

اگر مثلا با سایت آپلود عکس و فیلم می‌تونستید آپلود کنید بعد لینکش رو بذارید میشد اینجا هم گذاشت ولی اگر نمیشه اشکالی نداره گلم 

ممنونم به خاطر تاپیک خوبتون 💖

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@sarire    

@ایسان234    

@دلخوشی۱    

@خانمحاجآقا    

@zahraayat    

لطفا تاپیک رو بخونید دوستای عزیزم 🙏

2706