2752
2734

سلام کسی از صمغ یا موم عربی استفاده کرده ؟

مو بعد از اینکه در بیاد زیر پوستی نمیشه ؟

همیشه با تیغ و پودر موبر موهارو میکندم ولی الان ضخیم شده و بشدت اذیتم میکنه وقتی میبینمش ، موم سردم که خودم میزنم درس همرو در نمیاره . میشه راهنمایی کنید .

فقط اپیلاسیون یا لیزر

اپیلاسیون عالیه ها بی حسی بزن .. پماد زایلاپی 

هیج دردی رو حس نمیکنی

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂
فقط اپیلاسیون یا لیزر اپیلاسیون عالیه ها بی حسی بزن .. پماد زایلاپی  هیج دردی رو حس نمیکنی

چند ساعت قبلش باید پماد بزنم؟

الان شرایط لیرز نیس متاسفانه ولی حتما انجام میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا زیر پوستی میشه 

ولی برا زیر بغل خیلی خوبه

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         
2731
ای بابااا ببخشید می‌پرسم با چی شما شیو میکنید صورتو بدنو؟

صورتمو با تیغ 

بدنمم یا موم میزنم یا ریموور میکشم 

موم درسته زیر پوستی میکنه ولی خیلی دیر درمیاد 

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         
وقتی بر خلاف جهت مو دست میکشی رو صورتت تیغ تیغی نیس؟

نه مال من که نمیشه 

چون من بند میندازم خیلی جوش میزنم به خاطر همین با تیغ شیو میکنم

نه مال من که نمیشه  چون من بند میندازم خیلی جوش میزنم به خاطر همین با تیغ شیو میکنم

اره منم جوش‌میزنم با بند با تیغم میگن ضخیم میشه میترسم بزنم ، شده برام معضلللل

اره منم جوش‌میزنم با بند با تیغم میگن ضخیم میشه میترسم بزنم ، شده برام معضلللل

دقیقا وضع منم همینه لیزرم نمیتونم برم 

والا من میشناسم کسایی که زیر اب تیغ میکشن باز ضخیم نشده ولی خب فک نکنم همه اینجوری باشن

دقیقا وضع منم همینه لیزرم نمیتونم برم  والا من میشناسم کسایی که زیر اب تیغ میکشن باز ضخیم نشده ...

اره می‌دونم ماال همه ضخیم نمیشه ، 

شنیدم صمغ خیلی خوبه از موم دیرتر در میاد اینبار با این میزنم .