2737
2739
عنوان

فرشته های باردار

113 بازدید | 6 پست
از لحظه ای که با بی بی چک یا آزمایش تیتر بتا متوجه می شوید که باردار هستید, نیاز به مراقبت های خاص, تغذیه خاص و دانستن اصولی است که اگر رعایت شود, شانس داشتن یک حاملگی خوب بالا می رود. در این تاپیک که گروه ت ل گرام آن مدتی تشکیل شده سعی می شود به کانون خانواده کمک فراوانی بشود. لطفا فقط دوستان باردار عضو شوند.
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
1- تست با بی بی چک 2- تست دقیق با آزمایش تیتر بتا 3- تغییر داروها زیر نظر متخصص زنان 4- سونوگرافی برای دیدن موقعیت ساک حاملگی 5- سونوگرافی برای صدای قلب جنین 6- نگرانی و مراقبت از حاملگی خارج رحمی 7- بررسی تغییرات بتا در هفته های مختلف حاملگی 8- مراقبت جهت جلوگیری از گرفتن عفونت در بارداری 9- درمان سرماخوردگی در بارداری 10- جلوگیری از یبوست در بارداری
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من باردارم آخرای هفته ی پنجم لینک نوشته بود این گفت وگو وجود ندارد ....باطلش کردید؟؟
  به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا