2733
2739
عنوان

لواشک بچه رو سیاه میکنه؟

3311 بازدید | 60 پست
دو روزه ویارم شده ترشی مثل لواشک و تمر هندی ولی شنیدم بچه سیاه میشه پوستش راسته؟
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740
خخخخخ یعنی میگین بخورم؟ حالا با این ویار ترش بچتون دختره یا پسر؟
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
مامان من لواشک متری میخورد ولی ماشالا یکی از یکی هلووتر ولی سیب سرخم خیلی میخورد
اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اخه خدایی یکم فک کن!!!!لواشک چ ربطی ب پوست بچه داره؟!!!!! انگار لواشک مالیده میشه ب صورت بچه
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2706