2733
2739

خدامنو ببخشه 😭😭😭😭

بااینکه اخلاقای گند شوهرمو میدونستم بازم بچه خواستم خیلی پشیمونم نه راه پس دارم نه راه پیش 

۶ ماهمه نمیتونم سقط کنم 🖤🖤🖤🖤

این موجود بی گناهم باید بیاد گند اخلاقیای باباشو تحمل کنه 

خدایااااا غلط کردم بچه خواستم 

هرچقدر سرزنشم کنین حق دارین 

از وقتی پا به ۶ ماه گذاشتم رابطه نداشتیم سردِ سرد شده باهام 😭😭

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

عادیه 

اقایون تو بارداری سردتر میشن بخاطر وضعیت شکم وفکر کردن به بچه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

انگار وجود ندارم 

گریه میکنم عصابش بهم میریزه ولی اهمیت نمیده 

باهام حرف نمیزنه 

دیگه روابط عاطفی صفرررررر 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عادیه  اقایون تو بارداری سردتر میشن بخاطر وضعیت شکم وفکر کردن به بچه

خب من چی ؟ من آدم نیستم ؟ بیشتر از هروقت دیگه ای به توجه نیاز دارم خیر سرش زنشم انگار دیوارم 

قبلا ناراحت میشدم هرکاری میکرد از دلم دربیاد الان شده سنگگگگ 

خب من چی ؟ من آدم نیستم ؟ بیشتر از هروقت دیگه ای به توجه نیاز دارم خیر سرش زنشم انگار دیوارم  ...

شاید زیادی ناز کردی واسش عادی شده دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
عزیزم چرا رابطه ندارید  من باردار بودم داشتیم ولی یکم با احتیاط

آخرین بار خیلی دردم اومد و خودش دیگه نخواست منم میرم سمتش میگه نه 😭

خب من چی ؟ من آدم نیستم ؟ بیشتر از هروقت دیگه ای به توجه نیاز دارم خیر سرش زنشم انگار دیوارم  ...

عزیزم آدم تو بارداری حساس میشه.. شمام هورمونات بهم ریخته ان شاالله بعد زایمان خوب میشی.. منم باردارم سه روز دیگه دختر کوچولوم میاد.. انقد بی حوصله بودم تو بارداریم دلم میخواست برم وسط کویر لوت زندگی کنم که هیچ کسو نبینم مخصوصا شوهرمو

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ایرادی ندارد عزیزم تو دوران بارداری حساسیت خانم ها خیلی زیاد میشه 

من هرروز گریه میکردم بدون دلیل 

عزیزم آدم تو بارداری حساس میشه.. شمام هورمونات بهم ریخته ان شاالله بعد زایمان خوب میشی.. منم باردارم ...

به سلامتی عزیزم 

دلم خیلی گرفته خسته شدم از این وضعیت دوس دارم دیگه نبینمش دیگه برام مهم نباشه بچشم نمیخوام واسه خودش 

آخرین بار خیلی دردم اومد و خودش دیگه نخواست منم میرم سمتش میگه نه 😭

خب بعضی وقتا طبیعی هستش

اتفاقا دکتر می‌گفت رابطه خیلی خوبه هم برای زایمان راحت تر هم برای خود مادر 

من که اصلا اذیت نمی‌شدم فقط بخاطر شکمم یکم مراعات میکردیم 

ایرادی ندارد عزیزم تو دوران بارداری حساسیت خانم ها خیلی زیاد میشه  من هرروز گریه میکردم بدون د ...

منم خیلی گریه میکنم 

رو بچتون هم تاثیر گذاشته مثلا زیاد گریه کنه ؟نا آروم و بی قرار باشه؟

سلام عزیزم به نظر من مشاوره برو

بیمارستان صارم روانشناس بارداری داره

ما هم دوران بارداری رابطه نداشتیم ولی خودم خواسته بودم چون نگران وضعیت بچم بود ولی فکر میکنم مشکل شما این نیست

توی بارداری هورمون ها به هم میریزه ممکنه عصبی بشی روی رفتار همسرت هم تاثیر بزاره البته هورمون های پدر هم به هم میریزه اونم استرس های خودشو داره

سعی کن تمرکزتو روی تغذیه و سلامت خودت و بچه بزاری و حتما مشاوره بری

2706