2733
2739
عنوان

اگر از من بپرسند...

1658 بازدید | 52 پست

اگر از من بپرسند قوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

مردها هیچ وقت نمیتوانند تنهایی یک زن رو درک کنند...

چون زن طبیعتش اینه که ازش محافظت بشه، بهش محبت بشه، ازش مراقبت بشه... ولی وقتی تنهاست، عمیقا رنج میکشه...

وقتی خودش بیاموزه که از خودش مراقبت کنه، وقتی بیاموزه که محبتی در کار نیست و باید کنار بیاد؛ خیلی متفاوت و قوی میشه...

آقایون نمیتونن این رو هیچ وقت درک کنند...

تنهایی تو جگرکی رفتن...

تنهایی سینما رفتن...

تنهایی به سفر اربعین رفتن...

تنهایی به صافکاری رفتن...

تنهایی به نجاری رفتن...

آخر شب منتظر تاکسی بودن...

بار سنگین بلند کردن...

همه برای آقایون بسیار نرمال و طبیعی است؛ ولی وقتی یک زن اینها رو انجام بده خیلی قوی شده... خیلی...

ولی خیلی هم خسته شده... خیلی...

بیش از حد تصور...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پس من خیلی ضعیفم خیلی خیلی ضعیف

شاید فکر میکنی... اگر خدای نکرده در موقعیتش قرار بگیری، قوی باشی

2728
شاید فکر میکنی... اگر خدای نکرده در موقعیتش قرار بگیری، قوی باشی

آخه من حتی از تنهایی بیرون رفتن هم میترسم وقتی تو خیابون تنها قدم برمی‌دارند احساس میکنم مچاله شدم یجور مثل ترسوها میرم میام 

مردها هیچ وقت نمیتوانند تنهایی یک زن رو درک کنند... چون زن طبیعتش اینه که ازش محافظت بشه، بهش محبت ...

مادرم در طول زندگی ..🙂

بمیرم برا تنهاییا و دل شکستگیاش

أللّٰهُم کَمَا حَسَّنْتَ خَلْقی، فَحَسِّنْ خُلُقِی←بارالٰها! همان‌گونه که آفرینشم را نیکو کردی، اخلاق مرا نیکو بگردان ..🌱🤍✨
آخه من حتی از تنهایی بیرون رفتن هم میترسم وقتی تو خیابون تنها قدم برمی‌دارند احساس میکنم مچاله شدم ی ...

نمیدونم چی بگم... مجردی؟

ولی اصلاح کن خودت رو...

من از اول قوی و جسور بودم... ولی دنیا هم اوار کرد روی سرم همه سختی‌ها رو...

زنانی که بعد طلاق تنها دارایشون مهریه شون رو میبخشن تا حضانت بچه که ۹ ماه تو شکمش بزرگ کرده رو بگیره

زنایی که با اون هنه عذاب و درد تو خونه به خاطر پچه هاشون طاقت میارن

دخترای که شب با بالشت خیس میخوابن

همشون ارزش پرستی ده شدن رو دارن

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2740
نمیدونم چی بگم... مجردی؟ ولی اصلاح کن خودت رو... من از اول قوی و جسور بودم... ولی دنیا هم اوار کرد ...

نه متاهلم دوتاهم بچه دارم 

من دوست دارم هر جا میرم همسرم باهام بیاد یا حتی بچه هام بیان باهام حتی تا نونوایی

مادرم در طول زندگی ..🙂 بمیرم برا تنهاییا و دل شکستگیاش

خدا حفظشون کنه...

خیلی خیلی سخته... خیلی‌ها... من دارم میکشم و میفهمم...

اونقدر خسته‌ام که خستگیم در نمیره

خدا حفظشون کنه... خیلی خیلی سخته... خیلی‌ها... من دارم میکشم و میفهمم...

ممنونم .. بله واقعا سخته .. ولی وقتی تنهایی کشیدن توی سرنوشت ادم هست، مطمئنا خدا این توان رو ب ادم داده ک بتونه از پس چنین شرایطی بربیاد ..

أللّٰهُم کَمَا حَسَّنْتَ خَلْقی، فَحَسِّنْ خُلُقِی←بارالٰها! همان‌گونه که آفرینشم را نیکو کردی، اخلاق مرا نیکو بگردان ..🌱🤍✨
ممنونم .. بله واقعا سخته .. ولی وقتی تنهایی کشیدن توی سرنوشت ادم هست، مطمئنا خدا این توان رو ب ادم د ...

آری شود، ولیک به خون جگر شود...

ماها که تنهایی بار زندگی رو به دوش میکشیم هم، زن هستیم...

عاطفه داریم...

دلتنگ میشیم...

جای یک آغوش گرم و با محبت در زندگی‌مون خالیه... اما مجبووووریم که قوی باشیم...

من اون زنی هستم که تنهایی رو یاد گرفته‌ام...

و خیییییییلی خسته‌ام...

2706