2733
2739
بهتره بجای اینکه تصمیم عجولانه بگیری اول بری پیش مشاور و علت این دروغگویی رو ریشه یابی کنی و حلش کنی . آدم که تا یک عیبی از طرف دید سریع طلاق نمی گیره . این جوری باشه همه باید طلاق بگیرن.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
البته یه بیماری روحی هم هست که فرد نا خود آگاه دروغ می گه....شاید این مشکل رو داره؟؟؟ شایدم از چیزی می ترسه که پنهان می کنه و دروغ می گه؟؟؟ بقیه ی موارد زندگیتون خوبه ؟؟؟ اگه فقط همینه به نظرم یه ذره وقت بذار ببین تغییری می کنه ؟ بهبود حاصل می شه؟؟؟
2738
آخی ... خدا واستون نگهش داره نی نی کوچولو رو....ببین دوستم الان حتما نگران و ناراحتی... حق هم داری خود نی نی کلی وقت و انرژی از آدم می گیره....عزیزم به این پیشهناد گوش بده و به یه مشاور درست و حسابی مراجعه کن...یکی مثل دکتر میثاق یا مثل دکتر گلزاری ... یکی که همه ی جوانب پیشنهاداتی رو که بهتون می ده رو بسنجه....اصلا هم دعوا نکن با همسرت ....بهش بگو بعد از نی نی کمی احساس دوری می کنم از تو ،یه وقت از یه مشاور خوب بگیر ....اصلا به شوهرت بگو که اون وقت بگیره ....این جوری گارد منفی هم نمی گیره
راجع به حرف های نا مودبانه خیلی از آقایون این حرف ها رو بین خودشون به کار می برنند متاسفانه ( که کار خوبی هم نیست) اما جلوی شما و بچه هم یه همچین حرف هایی می زنند؟؟ شاید همکاراش آدم های خوبی نیستند ...
به نظر من بـــــــــــــــــــی نظیرن .... من تا به حال هر کسیو دیدم پیششون رفته نتیجه عالی گرفته ... راهکاراشون حرف نداره ... صمیمی ترین دوست منو که میخواست طلاق بگیره الان به جایی رسونده که زندگیشون از روز اول هم عاشقانه تر شده ... موبایلشونم دارم .... 09123775065
دفترشون هم قیطریه هست : 222213457
22211553
2706