2733
2739
عنوان

دکتر رماتیسم لطفا اگر میشناسید بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 24 پست
عزیزم دکتری که اصفهان میری خوب هست؟میشه معرفی کتی؟

دکتر موسوی میرم خوبه بد نیست قبلا پیش دکتر سالاری می رفتم حتی تشخیص نداد رماتیسم دارم،مثلا فوق تخصص رماتولوژیه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسعود دهقانی آرانی سعادت اباده باتجربه و حاذقه

مرسی عزیز 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
نیزوپرد ۵ صبح و شب با ناپروکسن  گفتم بهش حالم بد شده الان کرد شبی یکی ولی باز حالم بده  ...

واااای چه خبرررررره خدااا مادر من رماتیسم مقاوم به درمانه یدونه میخوره چطوره این حجم نوشته براه !معلومه حالت بد میشه خب میدونی منم بخاطر داروها لثه هام تحلیل میرن😪

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2731
واااای چه خبرررررره خدااا مادر من رماتیسم مقاوم به درمانه یدونه میخوره چطوره این حجم نوشته براه !معل ...

😧😧😧😧😧😧 خاک تو سرشششش پس دیگه نمیخورممم 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
پردنیزولون همون نیزوپرده

اره الان دیدم زیرش نوشته ولی خیلی داروی قویه خیلی ناجوره 😔😔😭

😧😧😧😧😧😧 خاک تو سرشششش پس دیگه نمیخورممم 

نخور تا یه دکتر دیگه بری

2740
اره الان دیدم زیرش نوشته ولی خیلی داروی قویه خیلی ناجوره 😔😔😭

آره متاسفانه عوارض داره انشاالله که رماتیسم نداری نیاز به مصرف اینا هم نباشه

آره متاسفانه عوارض داره انشاالله که رماتیسم نداری نیاز به مصرف اینا هم نباشه

خدا کنههههه