2733
2734
عنوان

با یه کمردردمزمن دوساله چکارکنم

122 بازدید | 6 پست
ام ار ای وعکسم گرفتم هرکسی یه چیزی میگی ولی دوتا دکتر میگن حالت عصبی هست دیگه واقعا درمونده شدم کسی تجربه ای داره برای نجات از این درد بد
خالق من* بهشتی *دارد نزدیک زیبا وبزرگ و * دوزخی * داردبه گمانم کوچک بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد ما را گاهی به بهانه دعا در حق دیگری...
داره ورزشم دکتر داده انجام دادم تاثیر چندانی ندیدم
خالق من* بهشتی *دارد نزدیک زیبا وبزرگ و * دوزخی * داردبه گمانم کوچک بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد ما را گاهی به بهانه دعا در حق دیگری...
بله برید پیش دکتر هوشیاری دکترای کایرو پراتیک خواهر من نمی تونست راه بره درست شد عکس نی نی هاتونو بفرستید اینجا جایزه بگیرهhttp://www.niniaxs.ir/
عــاشــق کــه مــیــشــوی♥مــواظــب خــودت بــاش♥شــبــهــای بــاقــیــمــانــده عــمــرت♥بــه ایــن ســادگــی هــا صــبــح نــخــواهــد شــد. ....♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731