2737
2734
دو هفته بود لک قهوه ای و لخته خون دیدم. دو روز پیش شد صورتی، دیشب قرمز. منم خنج زنان به صورتم رفتم بیمارستان.
Don’t be so open-minded your brains fall out..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
کنده شدن جفت برای منم دقیقا هفته پیش همین امشب تو‌سونو گفت سالمه همه چیش جفت هم بی مشکل..هیچ‌خونریزی نشون نداد اما من لک بینی داشتم وانقباض های مختصر.بعدکه دکتراحمق بیسواد تشخیص ندادوفرستادم خونه نصف شب دردام شدت یافت و صبح شدخونربزی و‌بعدهم....
خب عزیزم اگه سونو اوکی بوده پس مطمئن باش مشکلی نیست. ولی میتونی با نظر دکترت شیاف استفاده کنی.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
وای عزیزم. الینا. من دو هفته پیش اجازه معاینه با اسپکولوم رو دادم همون که مث پاپ اسمیره. بعدش خونریزی کردم و قطع شد. دیروز و دیشب رفتم بیمارستان گفتن معاینه گفتم نه نمیخام. دکتره باهام صحبت کرد قبول کردم و منشا خونریزی رو پیدا کردن. الینا در جریان تاپیکت بودم و خیلی غصه خوردم.
مهرسا شیاف نمیدن. یا حداقل تا حالا به من و دوستام ندادن. اما لکه بینی دارم و دکتر گفت تا سه ماه بعد زایمان هم این مشکل رو خواهی داشت جفتم قدامیه.
2706