2733
2739

تابستون با بچه هاتون چی کار میکنید که تقویت بشن 

نرم افزار بازی کتاب هر چی استفاده کردین خوب بوده بگید

...یک عدد آدم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
تابستانه اول به دوم  یا دوم به سوم  انتشارات تاک  توینت سرچ کن

مرسی عزیزم خودت استفاده کردی خوب بوده میشه عکس کتابو اینجا بزاری یا خودت تو مت بزن ببینم کدومه چون چند تا بالا اومد

...یک عدد آدم...

دوم راجته خودت میتونی بهش اموزش بدی اگه حرفتو گوش میده

چیز خاصی نداره

بیشتر بهش اموزش بده خودش بخونه مسولیت پذیر باشه 

پسر من خودش درس میخونه بهش از اول گفتم من بلد نیستم تو کلاس گوش کن تا یاد بگیری الان هشتمه همیشه خودش میخونه نمرهاش همش ۲۰

کتاب داستان بده دستش بخونه کاربرگ از اینترنت بگیر وردی دوم بده بنویسه 

داخل مساجد آموزش قرآن میزارن بفرستش بره روخوانیش تقویت میشه کلاس خط هم میتونی بفرستش خیلی خوبه منم دخترم می‌ره کلاس دوم من کتاب داستان گاهی میدم بخونه قراره کاربرگ هم بدم چاپ کنن براش

ب منم بگید بچم ب شدت ضعیفه فقط ب خاطر بی اعصابی من

براش مجلات کودک بخر بگو کلماتی که می شناسه دورش خط بکشه 

بگو بخونه هر چقدرم اشتباه خوند بازم تشویقش کن و بهش جایزه بده خوب میشه

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
براش مجلات کودک لخر بگو کلماتی که می شناسه دورش خط بکشه  بگو بخونه هر چقدرم اشتباه خوند بازم ت ...

اینا رو انجام میدم کتاب خوب خواستم معرفی کنید که تکرار و تمرین بشه 

...یک عدد آدم...

من دخترم امسال میره کلاس اول خودم همه چی باهاش کار کردم کلا خیلی رو مدرسه حساب نمیکنم 

الان کتاب قصه هاشو خودش میخونه مفاهیم ریاضیم باهاش کار کردم اینا همه در غالب بازی بوده شمام به نظرم اگه حوصله داری براش وقت بذار کتابای دوم وبگیر تو تابستون طوری که زده نشه بهش بگو

2706