2737
2734
عنوان

شوهرم و اخلاقهاش

122 بازدید | 38 پست
سلام من خیلی از اخلاق شوهرم ناراحتم اصلا به فکر نیست. همش فکرش پیش خانوادشه یعنی کل زندگی به سمتی میبره که خوشایند برای مادرش باشه. یعنی همش اینجوره ها. همین دو روز پیش عمل لاپاراسکوپی کردم. اورده گذاشته خونه مادرم از سر کار که میرسه میره پیش مامان جونش بعدش میاد نیم ساعتی میشینه و میره. فک کن دستش یه کمپوتم نگرفته بیاره.
چند سالشه؟؟
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
اگه شوهرتو یاد نمیدن اشکالی نداره اول میره اونجا😉 شاید مشغله فکری داره یادش میره یا حواسش نیس کمپوت بگیره،،، بهش بگو برات بگیره تا یاد بگیره تو دوست داری بیشتر از نیم ساعت بشینه؟ بعد ازینکه رفت کجا میره؟
عطسه ی نی نی یکی از بهترین صحنه های دنیاست🍼🌈💒🎈🎶🍭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش پارسال عمل واریکوسل کرد . به هیشکی نگفت بعد اومدن از بیمارستان زنگ زد خانوادش و اومدن الکی گفتیم که عمل سنگ مثانه بوده. الان پاشو کذده که به خانوادش عمل منو بگه . میگم خوبه واسه خودت رو اونجور میگی واسه من اما راستگو شدی. یعنی فکر و ذکرش مطلع شدن خانوادشه نه چیز دیگه. حال من مهم نیست که .
2731
واقعا مردا از لحاظ فکری مث زنا نیستن واقعا واقعا بیشترشون نمیدونن باید دست خالی پیش زنشون نرن.اکثرا هم که وقتی زنشون خونه مادرشه میرن خونهخودشون چون میگن راحت نیستیم
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
2740
اخلاقش رو که نگین دیروز ما تا 9 شام نخوردیم منتظر آقا بودیم رسیده و نرفته سر سفره که میل ندارم... واقعا زشت نیست؟؟ میگه تخم مرغ برده بودم واسه صبحانه یادم رفته بود موند عصر خوردم و میل ندارم. بعد برگشته میکه خیلی خستم میدونستم ناراحت نمیشی نمیومدم میرفتم خونه استراحت کنم........
حالا باورت میشه من توی نامزدی دوس نداشتم نامزدم زیاد بشینه خونمون چون بخاطر برادرام معذب بودم، ساعت یازده ک میشد خودم بهش میگفتم بسه دیگه برو، مطمین باش راحت نیس
عطسه ی نی نی یکی از بهترین صحنه های دنیاست🍼🌈💒🎈🎶🍭
هر مردی عیبی داره شوهر من اصن به خانواده اش رو نمیده که دخالت کنن و اصن مامانی نیستش همیشه حرف اول اخرو من میزنم ولی عوضش نه میزاره موهامو رنگ کنم ناخن بکارم نه با دوستام رابطه داشنه باشم از وقتی که ازدواج کردم ازشون خبر ندارمممم
2706