2737
2739
عنوان

باروری با سه روش dec - iui-ivf

455 بازدید | 23 پست
سلام دوستان خوبم لطفا هر کی اطلاعاتی درمورد سوال من داره دریغ نکنه من 3ساله برا بارداری اقدام می کنم و تنها مشکلم تنبلی تخمدان هست و بدون دارو پریود نمیشم دیروز که برا مرحله بعدی رفتم دکتر چون تمام آزمایش ها و داروها رو تقریبا انجام داده بودم دکتر این سه روش بالا رو توضیح داد ازش سوال کردم ولی خیلی متوجه نشدم می دونید که دکترهای خوب سرشون شلوغه و خیلی توضیح نمی دن از روش اول dec فکر کنم بود واقعا نمی دونم چیه سرچ هم کردم نتیجه بخش نبود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بیتا جان آی یو آی اولین مرحله درمان هست . با توجه به مشکل خانم ، داروهایی از روز 2-3 پریود میدن برای تخمک گذاری ، کل سیکل چند بار به وسیله سونو کنترل میشه . با توجه به رشد تخمک ها در روز مشخص از همسر اسپرم میگیرن و بعد از شستشو به داخل رحم تزریق می کنن . کلن پروسه خاصی نیست . آی وی اف و میکرو پیشرفته تر هستن . در این روش بعد از رشد تخمک ها اونها رو از تخمدان برمیدارن و در آزمایشگاه لقاح انجام میشه و در زمان مناسب به درون رحم منتقل میشه جنین . داروها بیشتر و زمان طولانی تر از قبلی هست
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2740
من یه بار آی یو آی انجام دادم که نشد . مشکل ما ناباروری بدون علت مشخص هست . فعلا بی خیال بچه شدم . تا 1-2 سال آینده میرم میکرو .
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2706