2733
2734
عنوان

سرماخوردگی و خس خس سینه

4301 بازدید | 11 پست
سلام پسر من 11 ماهشه بدجوری سرما خورده دکتر هم بردمش بهش آموکسی سیلین داد سینش بد جوری خس خس میکنه می شه هر کی تجربه داره کمکم کنه چی بدم بخوره سینش خوب بشه
؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بینیش هم بدجوری گرفته
سبحان الله
عزیزم تو سینش یه تیکه پنبه بگذار که سینش رو کاملا بگیره خس خسش خوب میشه بینیش هم قطره کلر سدیم هر 4 ساعت سه قطره تو هر بینیش بریز و بعد هم بینیش رو تمیز کن و از طره منتول روی بالشت و گوشه یقه لباسش هر طرف یه قطره تا دوقطره بریز زود باز میشه
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم پسر منم یه سالشه اینجوری بود بردمش پیش فوق تخصص بیماری های عفونی . بهش شربت زادوتین و زیرو مکس و شربت مستر زینک داد گفت یه هفته اول فقط زادوتین بده و از هفته دوم زیرومکس رو شروع کن. برای اولین نوبت که بهش دادم کلا هم آبریزش هم سرفه و خس خس سین اش خوب شد. مث آب رو آتیش بود. پسر من از اول فروردین مریض بود.

دکتر قمرتاج خطایی
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
2738
در ضمن نشاسته در آب حل شده و به دونه هم موثره و از همه مهمتر بخور سرد براش روشن کن توش کمی قطره منتول بریز
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
عزیزم خوددرمانی نکن ببرش دکتر اگه چرک کهنه بشه مصیبته ها. بدنش نسبت به ویروس ضعیف می شه و هی تند تند مریض می شه.
سرماخوردگی رو جدی بگیر