2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گزارش میزنی واسم 🙏 لطفاً 🥺

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731
https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۳۰۵۲۶_۱۹۵۰۴۹_0k5.jpg

آره عزیزم خیلی قشنگن🥺🧿

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

لینکت ابی نیس.خرابه

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
2740
اره نمیدونم چرا آبی نشد ببخشید

ولی من دیدم🙂

قشنگه منم دیدم ولی میز ارایشش شبیه کنسوله بنظر من میز ارایش صندلی باید برا داخلش ایتجوری راحتتره

این دراور و آینشه عزیزم میز آرایشو صندلیم داشت ولی چون جا دار نبود دراورو جای اون برمیدارم به نظرم کاربردی تره

بد میشه اینجوری یعنی؟؟🥲

2706