2737
2739
مامانم از اون دسته ادمایی هست که وحشتناک پسر دوسته حدود 10روزه که دستش شکسته و گچ گرفتن از روز اول شوهر من کنارش بود برد تا ساعت 2شب گچش گرفتن همه کار کرد من هرررررر روز با بچه کوچیک میرم اونجا تماااام کاراشو میکنم اونوقت جون و ایمونش داداشام هستن به محض ورودشون کاری به پسر بزرگه من ندارن و میچسبن به پسر داداشم داداشمم میشینه رو مبل حتی حالشون نمیپرسه سرش تو گوشیشه دیروز قرص میخواست من اونجا بودم شوهرمم بیرون بود گفت زنگ بزن برام پروفن بگیره من زنگ زدم شوهرم از داروخانه رد شده بود گفتم بذار داداشم داره میاد زنگ بزنم اون بگیره سر راهش گفت نه نه ولش کن نمیخواد فردا میگم.بابات بگیره یعنی اصلا نخواست زحمت پسرش بده عد دیشب داداشم با پسر بزرگم اذیت هم میکردن یهو داداشم بهش گفت من تو رو دوست ندارم اصلا نی نیتونو دوست دارم پسرمم تا رسیدیم خونه 10 بار گفت اینو منم خیلی ناراحت شدم بعد که رسیدم خونمون به مامانم زنگ زدم میگم من فردا به داداشم میگم دیگه اینجوری با بچه حرف نزنه م پشت تلفن داد و بیداد که حق نداری زنگ بزنی تو اعصابمو خوذد کردی شر به پا نکن میگم مامان چته کسی با تو کاری نداری من میخوام به اون بگم یهو تلفن رو قطع کرد
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
خیلی دلم گرفته که این همه قدر نشناسه منی که بچه و شوهر و زندگی رو 10 روزه ول کردم همش اونجامو کاراشو میکنم بعد اون داداش مجردم که برای خودش پیش دوستاشه همش اون بزرگه هم که چسبیده محکم به زندگی خودش و گاهی مثل غریبه ها میاد و میره اونوقت چقدر عزیزن اما من و بچه ام اینجوری هستیم
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
اینجاست که باید گفت خوش به حال زن داداشات چه مادرشوهر خوبی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1414502&postID=54747638 دورهمی دوستانی که در حال اقدام برای مهاجرت هستند http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1431288&postID=55278347 تاپیک آمادگی آزمون آیلتس
اخی الهی بگردم ناراحت نباش شاید نمیخواد به داداشت زحمت بده بخاطر خانمش که برا داداشت دردسر نشه، مادر که منظور نداره میتونی بامادرت هم صحبت کنی در این مورد ، دقیقا برعکس خانواده شوهر من که همه چی دخترا و بخصوص داماداشن
به آنچه ناامیدی امیدوارتر باش تا بدانچه امیدواری، موسی رفت برای اهل و عیالش آتش بیاورد خدا با او سخن گفت
اینکه برادرت به پسرت این حرف رو زده به مامانت چه ربطی داشت تو از احترام بیش از حد مادرت به برادرت ناراحتی و تو دلت مونده دلیل ناراحتیت اینه
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
تو همه خانواده ها هست از این جور مسایل مامانم و خاله هام در زول هفته میرن کارای مادربزرگمو انجام مبدن و بهش میرسن از غذا پختن تا مرتب کردن خونه بعد آخر هفته ها پسراش هم میان برا شام
اگه دوست 
2740
اخی الهی بگردم ناراحت نباش شاید نمیخواد به داداشت زحمت بده بخاطر خانمش که برا داداشت دردسر نشه، مادر که منظور نداره میتونی بامادرت هم صحبت کنی در این مورد ، دقیقا برعکس خانواده شوهر من که همه چی دخترا و بخصوص داماداشن
به آنچه ناامیدی امیدوارتر باش تا بدانچه امیدواری، موسی رفت برای اهل و عیالش آتش بیاورد خدا با او سخن گفت
مانترا منظورم اینبود حتی حرفی که داداشمم به پسرم زد و باعث ناراحتی پسرمم شد رو مامانم میگه نگو
باران بند میامد
من بودم ناراحت میشدم و اصلا وقتی میدونستم اینجوریه یا به داداشم میگفتم 1روز تو میای 1روز من یا اگر مامانم بازم طرف اونو میگرفت میگفتم پس بگو همون بیاد جمعت کنه ببخشید اما مامان منم هرکار براش کنی بازم جونش و پسرش.منم گفتم برو بچسب به همون.ادم چقدر میتونه تحمل کنه و بی احترامی ببینه و ساکت باشه
بحدا اگه دستش سالم بود نمیرفتم خونشون دیگه تا یه چند وقتی اما دستششکسته هییییچی هم محل نمیذاره کاراشو بکنه اما چه کنم که خودش فرق میذاره و قدر نمیدونه
باران بند میامد
بخدا شوهر من خیلی ادم خوبیه امه کاری براشون میکنه اما وقتی عروسمون میاد همه احتراما مال اونه
باران بند میامد
اول از همه بگم که هرکاری کردی وظیفته حالا داداشتون به وظیفش عمل نمیکنه بحثش جداست پس منت سرمادرت نزار که یک هزارم زحمتاشم تاحالا جبران کنی اما خب مامانا اکثرا همینن پسراشون رو می پرستم من حقو ب شما میدم
2706