2737
2734
دراز کشیدم یهو بلند بشم قلبم تند میزنه شدید،از پله بالا میرم یا چهار قدم بیستر برمیدارم تهوع بهم دست میده و قلبم تند تند میزنه ،گاهی جلو چشمم سیاهی میره ،نمیدونم اینا علائم تپشه قلبه یا نه ولی باردارم و قرص اپرینازول میخورم که عوارضش تپش قلبه حالا میخوام بدونم اینا اگه علائم تپشه قلب به دکترم بگم قرص رو قطع کنه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
عزیزم این علایمو حتما با دکترت در میون بزار .توی بارداری این چیزا خیلی مهمه.اما کلا نفس کم اوردن و تند تند زدن قلب تو بارداری یه چیز شایعه
خدای مهربون یه شب زیبا و دوست داشتنی پسر نازم رو گذاشت تو بغلم.(محمد طاهای نازم 8مهر 93 زمینی شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قرصی مصرف نمیکنم و تپش قلب دارم...دکتر میگه طبیعیه تو بارداری تو حالت عادی هم ضربانم از قبل بیشتر شده
مادر شدن سخته....ولی امیدوارم همه زنان سرزمینم این سختیه شیرین رو مزه کنند...الهی آمین
2742
ماه چندی گلم؟
اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِى الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.