2733
2739
عنوان

نیاز به همفکری دارم

342 بازدید | 32 پست

سلام من کارمندم و با دخترم زندگی میکنم 

چون مخارج زیاد هست و درامدم کمه

آپارتمان دارم میخوام بفروشمش بزارم بانک سودش و بگیرم 

میترسم بعدا پشیمون بشم چون مجبورم مستاجری بشینم و دیگه خرید خونه محال میشه برام 

به نظرتون چکار کنم 

آپارتمانم بک و سیصد میره 

تعداد رای : 39
نظرسنجی
آپارتمان و بفروشم و پولش و بزارم بانک سود ماهانه دریافت کنم
0
0%
اصلا به فروش آپارتمان فکر نکنم
39
100%
LilySlim Fitness goals tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم مطلقه هستی؟

خونتو داشته باش عزیزم نفروش .

یک جا مشغول به کار شو درحد خرج و مخارج خودتو و دخترت پول در بیار

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 

به هیچ وجه اینکارو نکنید...خیلی ها دارن دست و پا میزنن فقط ده متر جا روی این کره زمین به اسم خودشون باشه ...اگر بفروشید معلوم نیست دیگه کی بتونید به درمان خوبی برسید که خونه گبریید هرر رو هم واحد پولکون داره بی ارزش تر میشه پس پس انداز نقد ارزشی نداره...به جاش شغل دوم سبک پیدا کنید

🕊️چشم از پنجره بردار منجی در آینه است🍃🌻

سود بانک اشتباه محضه. فقط ارزش پولت میاد پایین. طلا بخر بذار طلافروشی آشنا بهت سود بده

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟

نفروش خونه  رو خوشت میاد هر سال اسباب کشی کنی با صاحب خونه دربیوفتی

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2706