2737
2739

نشو .بعد ازدواج ممکنه یه نامرد تر گیرت بیفته .بشین زندگیت کن ‌‌‌‌‌‌مننم مثل تو بودم .دارم پیشرفت میکنم ولی پول تو جیبم نیس میرم تدریس میکنم  

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ببین تو خودت عقل دادی من دوست داشتم بچه بیادم گه دیگه نگن شوهر کن یکی نمیادههرکی نسبت به شرایطش اون کارو میکنهچها رور آیت الکرسی بخون و سوره طه تند تند بخون به نیت بستن دهن همسرت اصلا سمت دعا نمیری چهار کنج خونتم الان برو کتابفروشی یا امامزاده دعا جیبی چهل کلید و ایت الکرسی و یه قرآن کوچیک و کاسه که توش دعا هست بخر بزن به اب هر روز یکیشو تا دعا کاغذش خراب بشه اون دعا چال کن اون اب بریز چهار گوشه خونت ایت الکرسی و چندتا سوره دانلود کن بزار خونت پخش بشخ اذان هر لحظه داد بشین بخون ن نزن بره اون اب زیاد درست کن بریز تو پارچ خونتم بخورید جفتتون

بعدشم درخواست دوستی بده باطل کردنم بهت یاد بدم انجام بده آها برو سایت دعاجو هر روز روزی چند بار دعاهاشو بخون تو گوگل سرچ کن دعاجو فقط اینان داشته باش که درست میشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم