2733
2734

من دارم جدا میشم و اینکه مهریه اجرا بزارم تا طلاق چقدر زمان میبره؟‌؟ من دوسش دارم ولی ادامه باهاش منطقی نیست اصلا 💔

مهریه ربطی به طلاق نداره که... هروقت شوهرت درخواست بده یا توافقی برین دادگاه طلاق میگیرین

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
منم مث خودتم ولی جدا نشدم خیلی تو فکرشم اما میترسم خیییلی زیاد ازاینکه بعد پشیمون بشم از اینکه بقیه ...

نترس شجاع باش. مردم که حرف میزنن ولی خب من خیلی ازم سواستفاده کرد نمیتونم ادامه بدم. پشیمون هم نمیشم

نترس شجاع باش. مردم که حرف میزنن ولی خب من خیلی ازم سواستفاده کرد نمیتونم ادامه بدم. پشیمون هم نمیشم

من میدونم ک دوسم نداره... چندبار تاحالا با ی دختره بهم خیانت کرده ولی هیچوقت نخواست ولم کنه ولی من ازش دلزده شدم نمیتونم ک نترسم از حرف مردم آخه خودم خواستمش هیچکدوم از خونوادم راضی نبودن

من میدونم ک دوسم نداره... چندبار تاحالا با ی دختره بهم خیانت کرده ولی هیچوقت نخواست ولم کنه ولی من ا ...

ولی ب این فکر کن حرف مردم باد هواست تا کی تحقیر بشیم تو رابطه بخاطر حرف مردم

مامان منم می‌ترسه هرچی میگم گوش نمیده با اینکه بابام خیانت می‌کنه و خیلی بدتره 😭

2706