2733
2739

‌شوهرم خیلی دوسم داشت الان رفتارش یجوری شده

یه مدت خوبه یمدت میزاره میره 

یمدت هوامو داره یمدت دلسرد

آدم بدی نبود ولی قاطی شده

به خانوادش شک دارم کاری کرده باشن. یعنی دعا گرفته باشن

منم مث تو

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته عزیزدلم

به جای این افکار منفی به این فکر کن روزای اول ازدواج اخلاقت،ظاهرت،شخصیتت چه جوری بود؟ دوباره خودتو شبیه اون روزا کن،آدما عوض نمیشن،آدما مطابق با رفتار ما بد یا خوب میشن

شرایط مشاوره رفتن نداری؟هزینش برات سنگینه؟ مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات دوره؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟دلت میخواد تو خونه بشینی و با مشاورت در ارتباط باشی؟ همه اینا قابل حله!! اونم با پنجاه درصد تخفیف!!!!!!😍😍😍بله خانوما من کارشناس ومشاوره خانواده هستم و کارشناس و مشاوره حقوقی🤩در زمینه مربوط به مشاوره خانواده در موضوعات:حل اختلافات بین زوجین،آموزش همسرداری،آموزش جذب همسردلخواه ویژه دختر خانوما و فرزندپروری مشاوره ارائه میشه خدمتتون🌹در زمینه مشاوره حقوقی هم در حوزه مسائل مربوط به خانواده (طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و دیگر مسائل مربوط به خانواده)مشاوره ارائه میشه،انواع دادخواست، درخواست،لایحه،اظهارنامه در اسرع وقت با ۵۰ درصد تخفیف تنظیم میشه،آیدی مشاور در روبیکا،ایتا،سروش،گپ،بله وآیگپ:moshavere_onlinee                                و در تلگرام:moshavere_onlineeeپیام بدین🌱
2738

ببین دعا معا رو بذار کنار الان تاپیک جن من زدن استارتر میگفت دعا گرفته بوده واسه شوهرش الان جنا ت خونش رفت و امد میکنن... 

شما خودت قرآن و دعا زیاد بخون مطیع کردن شوهر خوب نیست مگ بردس، با هم تفاهم کنید، حرف بزنید. دعا چیه آخه جز دردسر چیزی نداره گناهم هست

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706