2733
2734
عنوان

از این وابستگی دلگیرم

644 بازدید | 11 پست
سلام همسرم با پسرعموهاش ودامادشان از پنج شنبه رفتن مسافرت تا دوشنبه من کلی دلم تنگ شده و حوصله ندارم ولی همسرم داره کلی حال میکنه بیشتر اگه بشه می‌مونه حالا از خودم متنفرم برای این دلتنگی و وابستگی
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا گذاشتی بره ؟
اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.
2742
اشکالی نداره یه وقتایی این دوری های جند روزه برای زن و شوهر خیلی خوبه من خودم همسرم دوست داشته باشه دوست دارم که بره بالاخره برای اقایون هم باید یه تایمی بهشون داد که یه استراحتی داشته باشن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
همسریت تنها رفته مسافرت؟؟؟ چرا گذاشتی؟؟ گلم نذار به تنهایی رفتن عادت کنه
با دل مهربونتون برای سلامتی نی نی هستی..باران..نفس.سپید.ترانه والی مامان کوروش.پریسا.ونوس.وترنج ونگار جون.ریحانه.صلوات بفرستید...برای حاجت ماری63.فاطمه بانو.نسترن.یاس.هستیا.مامان.پویان.سارینا.ماندانا.میم.غزال.سمیرا.سنا.ella.ویدا.میشا.باران.پریسا2.زری.مامان اینده.مونس.شراره..سنا.لیلی.مهسا.یاسمین..مامان اینده.ملیسا.الیزه.نی نی وبقیه حاجتمندان هم صلوات بفرستید...یا حضرت علی اصغر
نه از این وابستگی ناراحتم من دلتنگیم بیشتره نمیشود نره اکثرا متاهلن میخوام منم تلافی کنم منم یه مسافرت برم
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
نوشین جان استراحتی که خلا زن وحس کنی نه خوش گذرونی منم همسرم گاهی با دوستاش میره تا دیر وقتم بیرونه ولی بکشنش شب نمیمونه حالا هر کی یه افکاری داره من منظر شخصیم اینه که بهتر مرد دور بودن از زن وتجربه نکنه چون اگه خوشش بیاد ادامه دارمیشه
با دل مهربونتون برای سلامتی نی نی هستی..باران..نفس.سپید.ترانه والی مامان کوروش.پریسا.ونوس.وترنج ونگار جون.ریحانه.صلوات بفرستید...برای حاجت ماری63.فاطمه بانو.نسترن.یاس.هستیا.مامان.پویان.سارینا.ماندانا.میم.غزال.سمیرا.سنا.ella.ویدا.میشا.باران.پریسا2.زری.مامان اینده.مونس.شراره..سنا.لیلی.مهسا.یاسمین..مامان اینده.ملیسا.الیزه.نی نی وبقیه حاجتمندان هم صلوات بفرستید...یا حضرت علی اصغر
2740