2737
2739
فردا دارم میرم ولی هنوز دودلم به نظرتون سمند ال ایکس یا پژو پارس سال دلیلتون رو هم بگید؟ اخه امروز نمایشگاه بودم گفتن پارس سال و سمند از هر نظر یکی هستن فقط اتاقشون فرق میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هر دو پایه موتورشون یکی هست و بعد از مدتی هر دو مشکل سرسیلندر پیدا میکنن و جوش میارن. البته بستگی به شانست و نحوه رانندگیت داره. ظرافت پژو بیشتر از سمنده. در عین حال از نظر وزن سمند سنگین تره. من خودم سمند دارم و بسیارررر راضی هستم. در عین حال بخاطر مدل صندوق عقب کسی که سمند استفاده میکنه باید رانندگیش یه ذره بهتر از حد معمول باشه تا موقع پارک دوبل و یا دنده عقب به مشکل برخورد نکنه.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
2738
ایلیا جان پارس بهتر چون بعد چندسال سمندلش میشه لاشه داره ولی پارس اینطور نیست پارس خیلی بهتره بنظرمن
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...