2733
2734
عنوان

قرص فیتو برای ریزش مو

| مشاهده متن کامل بحث + 12256 بازدید | 31 پست
شما استفاده کردین؟ من دوستم امریکا زندگی میکنه قرارشد برام بفرسته گفت دو بسته کافیه فقط خیلی مهمه بع ...

سلام عزیزم شما دقیقا بعد صبحانه خوردی؟ من یک ساعت بعد صبحانه میخورم.اینطور تاثیر داره؟فقط هم یک لیوان آب میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخام بگیرم از کجا بگیرم اصلشا

والا ایران اکثر جاها فیک دارن و اگر ترکیه ای باشه عوارض داره باید حتما حتما اصل پیدا کنی من خودم دوستم خارج کشوره برام خرید همراه مسافر اورد ایران گرفتم. شما تو فامیلاتون کسی خارج کشور نیست بتونه واست بیاره؟

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹
سلام عزیزم شما دقیقا بعد صبحانه خوردی؟ من یک ساعت بعد صبحانه میخورم.اینطور تاثیر داره؟فقط هم یک لیوا ...

سلام عزیزم. نمیدونم. ب من گفتن یکی رو وسط صبحانه بخور و دومی رو بعد از اتمام صبحانه و حتما حتما حتی شده ب زور دو لیوان اب بخور. و درطول روزم اب زیاد بخور

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹
2731
2738
من روزی یه دونه فقط میخورم،ریزش قطع شد؟چند دوره استفاده کردید؟

من دو بسته خریدم اما هنوز ی بسته تموم نشده🤣🤣 خوردم ب ماه رمضون که اصلا نخوردم الانم شروع کردم ولی یادم میره مثلا دو روزه ک نخوردم🙈 بنظرم بی تاثیر نیست. ولی هنوز معجزه ای ندیدم

والا ایران اکثر جاها فیک دارن و اگر ترکیه ای باشه عوارض داره باید حتما حتما اصل پیدا کنی من خودم دوس ...

ننه اصلاً به غیر از این چه فایده داره اینکه خیلی هزینه‌اش بالاست

با خداباش پادشاهی کن
ننه اصلاً به غیر از این چه فایده داره اینکه خیلی هزینه‌اش بالاست

اره هزینه بالایی داره اما اگر واقعا تاثیر داشته باشه ارزش داره

قرص هیرتامین کسی استفاده نکرده؟؟

نه عزیزم. همکارم خیلی دنبال هیرتامین هس ولی نمیدونم فرقش با فیتو چیه🤔

2706