2737
2734
عنوان

خواهش میکنم یه لحظه بیایید

8 بازدید | 7 پست
من یه دختر 4ساله دارم با یه شوهر که حاضر نیست بهم کوچکترین کمکی بکنه 23سالمه دارم واسه کنکور درس میخونم زندگی وضعش بد نه تو تربیت بچه ام موفق بودم نه زندگیم بنظرم خواهش میکنم کمکم کنید تا زندگیم رو بهتر بکنم تا هم به بچه ام برسم هم شوهرم هم درسم و اینم بگم درسم برام خیلی اهمیت داره نمیخوام کنارش بذارم
عزیزم شوهرت که میدونستی از اول بالاخره فهمیدی اهل کمک نیست باید می دیدی میتونی هم درس هم بچه داری بعد بچه دار می شدی
میدونم این روزا از بس عکس میز آرایش لایک کردید شاید خسته شده باشید اما برا منم یه لایک بزنید😙😙😙😙 http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011022225543125
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ببین عزیزم منم 21سالم بود با یه دختر 2ساله رفتم دانشگاه ولی من کاسه زندگیم کلی برنامه ریزی کردم اول به بجم خورد و خوراکش میرسیدم به زندگیم به شوهرم بعدشم درس میخوندم باور کن منم شوهرم زیاد کمکم نمیکرد اتفاقا اولاش جوب لا چرخم هم میذاشت ولی بعدش کم کم همراهم شد
خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
من همیشه شبا درس میخوندم توی روز صبح که بلند میشدم به کارای خونه میرسیدم ناهار میپختم به خودم به بچم میرسیدم هر وقتم بجم خواب بود دوباره درس میخوندم وقتی شوهرت ببینه خانمش از همه لحاظ منظمه و زرنگ خودشم کمکت میکنه مهم اینه که غرغر نکنی و نگی خسته ام اونوقت شوهرت میگه مگه من کفتم درس بخون
خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
2740