2737
2734
سلام عزیزم منم پسرم رو تو عید بردم سفر همه چی هم براش بردم موز. گوشت چرخ کرده منجمد و برنج شکسته که تو سفر یا تو راه بهش بدم . اصلا ازشون نخورد فقط شانسی که آردوم تو یفر خیلی خوب غذا می خورد با خودمون آخه همش تو گشت و گذار بودیم زود خسته و گشنه میشد املت و استامبولی رو با خودمون می خورد بیا ببین. به نظرم تو هم چیزایی که می خوای براش ببر ولی شاید بچه تو هم مثه من بشه اونموقع یک سال و سه ماهش بود
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برا دخترم اینجا سوپ درست کردم و ریختم تو قالب یخ و فریز کردم.بعد بردم سفر هر روز دوتا رو میزاشتم تو ظرفش میدادم برام گرم میکردن و میدادم بهش .از همه چی بهتر بود.چون غذاهای بیرون ادویه داره و مناسب نیست براشون.
2742
منم تو ده ماهگی دخملمو بردم سفر ولی به تعداد روزها غذای مخصوص خودش را درست کردم و فریز کردم ختی اب جوشانده شده و یخ شده از خونه بردم و همچنین سرلاک خرما و گردو پسته و بادام پودر شده واسش بردم و یه ظرف هم واسه گرم کردن و هر بار یه وعده از غذاهاش را میدادم رستوران هتل واسم گرم کنن و خدا رو شکر هیچ اتفاقی هم نیفتاد
مرسی مامانای گل از پیشنهاداتتون. سوپ فریز شده گزینه خوبیه ولی از زمانی که از خونه در میام تا فرودگاه امام و زمان پرواز و اینکه حداقل 3 ساعت پرواز و بعد رسیدن هتل فکر کنم 7-8 ساعتی طول میکشه و سوپها آب می شن. به نظرتون توی چی بذارم این ظرفهای کوچک سوپ رو که یخشون آب نشه؟
2740