2737
2734
عنوان

درمان تنبلی تخمدان با رازیانه درست درست

| مشاهده متن کامل بحث + 86389 بازدید | 83 پست
سلام ...

صاحب تاپیک عذر می خوام اجازه می دی یه خبری رو به دوستان بدم؟؟؟

بچه ها این هفته هم می خواهیم مثل هر هفته روز جمعه موقع نماز ظهر هر نفر یه حدیث کسا بخونه و واسه همه

دعا کنه اینجوری به استجابت نزدیک تریم .... شما هم اگه دوست داشتید تا 10 شب بیایید و بهم خبر بدید

اسم .... سن ..... چند ماه اقدام ....
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PageNumber=2170

******آرامش من از این آیه است : .......... والله علی کل شی قدیر ******
سلام دوستانی که از یک تا چند ماه و شایدم ساله که منتظرید مادر بشید بیایید دست به دامن عزیزترین

عزیزان خدا بشیم و از 5 تن آل عبا معجزه بخواهیم....

می خواهیم 40 حدیث کسا بخونیم به نیت مادر شدنمون هر کسی بیاد اسمشو به لیست اضافه کنه و

فقط یک حدیث کسا رو فردا بخونه وقتی 40 تا کامل شد دور بعد رو شروع می کنیم.

یادتون باشه خود پیامبر فرمودن اگر جمعی از شیعیان ما این حدیث رو بخونند و بین اونا غمگین و دردمندو

حاجتمندی باشه خداوند درد و غم و حاجتش رو برآورده می کنه و قسم به خود خدا خوردن....

پس با اعتقاد کامل به صدق کلام رسول مهر و رحمت بگو بسم الله و نیت کن که انشاا... سال 93 رو با

نی نی بگذرونی
.
.
.
اسم......................سن ....................چند ماه اقدام............................ (انشاالله تاریخ خبر بارداری)
تا ساعت 9 شب امشب اینجا خبر بدین
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PostID=30647537#30647537
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خیلی تعجب می کنم که خوردن رازیانه بتعق پریود می شه . چونکه بعد از روز 14 ام دوره ، استروژن میزانش کمتر و کمتر می شه و پروژسترون که از جسم زرد ترشح می شه بیشتر و بیشتر می شه . حالا رازیانه خودش استروژنه پس چطوریه که خوردنش باعث اومدن پری می شه ؟ من امروز روز 31 ام هستم و پری نیومده به نظرتون الان رازیانه بخورم ؟ یا از ده روز قبل از پری نبایست رازیانه خورد ؟
وااااای پیاز درمانی نکنین جواب معکوس میده
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
2742
سلاام به همگی منم 1 سالی هست که فهمیدم تنبلی دارم این ماه دیگه از دوا خوردن خسته شدم و تصمیم گرفتم که برم دکتر گیاهی.. به من روزی 1 لیوان عرق رازیانه دادبا عسل.. و دم کرده مریم گلی روزی 1 لیوان با عسل و خوردن گرمی جات .. جالبه که بعد از 2 ماه پری شدم و با 2 هفته خوردن این عرق و دمنوش.. خیییییییلی راضی هستم واینکه من 1 ماه پیاز درمانی کردم که اصلا خوب نبود و بهمم ریخت.. من 3 ماا بود سینه درد داشتم وقتی این عرقارو استباده کردم و پری شدم خوب شد، الان پریم تموم شده و دوباره می خوام بخورم...
سلام بچهها منم تنبل یشدید دارم با4تا کلومیفین و2تا تتروزول باهم نتیجه نگرفتم رفتم سراغ داروگیاهی الان4روزه عرق رازیانه و بومادران میخورم تا ببینم خدا چی میخاد .میام گزارش میدم.
2738
سلام خانوماى گل شاید باورتون نشه ولى من حدود ٢ماه و ٢٠ روز عادت نمیشدم ، دکتر رفتم و قرص و امپول داد ولى کارساز نبود چون تنبلى تخمدان داشتم، ولى با جستجو و تحقیق زیاد شروع کردم خوردن عرق هاى گیاهى، شبى ى لیوان رازیانه + ى قشق مربا خورى عسل و بعد از هر وعده غذایى عرق بومادران ى لیوان خوردم، خارج از اون هرروز قرص اهن واسه کم خونیم و ویتامین میخوردم ولى فقط بعد از ٣ روز با ى پیاده روى ١ساعته تو ى روز من پرى شدم 😁😁 اینقدر خوشحالم که انگارى مامان شدم ... دعا میکنم همتون از شر این تنبلى تخمدان راحت شین 🙏🏻 واقعاً طب سنتى خیلى بهتر و کارساز تره، حتماً انجام بدین .
سلام آوا جون عرق رازیانه رو میخوردی یا دم کردش رو خوردی؟ منم تنبلی تخمدان دارم وقتی متفورمین میخورم خوبم فقط دوست دارم متفورمین خوردنو ترک کنم و یه داروئی رو جایگزینش کنم خیلی نگرانم
ان الله بالناس لرئوف رحیم (خداوند نسبت به همه مردم رئوف و مهربان است)
Somi جان عرقش رو باید بخورى هرچند که میگن خوده گیاهش بهتره ولى از اونجایى که من حوصله درست کردنش رو نداشتم، عرقش رو گرفتم خوردم، ولى تو زمان پرى نباید عیچ کدوم رو مصرف کنى
یه گروه زدم واسه همه ی خانومای تنبلی و پرولاکتینی که دیر باردار میشن.هرکی خواست پیام بده تو تل ادش کنم @angel7062 اول @ رو بنویسین بعد angel بعد 7062 به انگلیسی
بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
2706