2737
2734
سلام دوستان مهربونم
مدتی قبل نزدیک یک سال یه اقایی به خواستگاری من اومد با وجود شرایط خوب حس مثبتی بش نداشتم! عز دفتر استخاره اقای جعفری استخاره گرفتم و گفت اگر راه دیگری نیست این عمل را انجام دهید! یعنی خیلی خوب نیومد.
من هم زیاد این اقا رو دوست نداشتم. گذشت تا دوباره به من پیشنهاد ازدواج داد بعد این یه سال سعی کردم بهش حس مثبتی داشته باشم و میخواستم دل رو به دریا بزنم ولی بازم خیلی تردید داشتم تا دوباره استخاره کردم و در کمال ناباوری جواب استخاره همون جواب یه سال پیش در اومد و گفت اگه چاره دیگه ندارید انجام دهید.
نمیدونم چه کنم
دودل بودم و حالا بیشتر
همش فکر میکنم چیزی راجع بش هست که من بیخبرم
از طرفی نمیدونم اصلا گرفتن استخاره کار درستی هست یا نه!
لطفا کسایی که اطلاعات دینی دارن منو راهنمایی کنن.
خیلی تو همین سایت شنیدم که استخاره های این حاج اقا جعفری تبار رد خور نداره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
روژان جان
ممنون که اومدی توی این تاپیک
عزیزم از لحاظ تبپ و قیافه و صحبت کردن زیاد ازش خوشم نمیاد.اتفاقا بعد این همه مدت باش معاشرت کردم رفتم بیرون و کلی حرف زدم باش مثل دوتا دوست! و فقط دوتا دوست!!! اصلا منو جذبم نمیکنه
ولی شناخت متوسطی ازش دارم که همه دال بر اینه که زیادی خوبه!
حتی بعید میدونم جایی از کار بلنگه!
به نظر شما عجیب نیست جواب ۲ استخاره یکی در اومد؟
2740
استخاره برای هر کاری( اگر شخصی که استخاره میگیره اجازه اینکار رو از استاد به معنای آنچه که در قدیم بود داشته باشه )درسته.

مخصوصا برای ازدواج خوبه چون هر چقدر هم تحقیق کنی و سعی کنی شناخت پیدا کنی مسائلی هست که ازش خبر نداری.
وقتی استخاره تکرار شده و جواب همون بوده یعنی شرایطی که قبلا بوده همچنان وجود داره

به نظر من اگر حسی نسبت بهش نداری یعنی اصلا نظرت رو جلب نمیکنه هیچوقت خودت رو مجبور نکن که بهش جواب مثبت بدی

برات ایمیل فرستادم بخون لطفا

موفق باشی
تا اونجایی که میدونم گرفتن استخاره برای هیچ امری بخصوص ازدواج توصیه نشده و وقتی با عقل و منطق و مشورت و تحقیق میشه تصمیم گرفت نباید به استخاره مراجعه کرد فقط یک مورد استخاره مفید هست اونم موردی هست که با طی کردن همه مسیرهای منطقی و رجوع به عقل باز هم همه چیز پنجاه پنجاه باشه و فرد نتونه تصمیم بگیره و کاملا بین دوراهی باشه که فقط در این مورد احتمالا استخاره راه گشا خواهد بود.
2706