2733
2734
عنوان

چجوری میشه شبکه پویارو حذف کرد؟

8271 بازدید | 14 پست
سلام
واقعا ازینهمه کارتون خشن و مزخرف صبح تا شب خسته شدم و تی وی خونه رو کلا جمع کردم ولی چون خونه مامانم زندگی میکنیم پسر 6 سالم فورا میره بالا و همونجا کارتون نگاه میکنه. این کارتون ها علاوه بر اینکه خلاقیت پسرمو به صفر رسونده به دلیل خشن و ترسناک بودن باعث اختلالات رفتاری و اختلال خواب پسرم شده. حالا میخواستم ببینم راهی هست که بشه شبکه پویا رو از تی وی پدربزرگ مادربزرگا هم پاک کنم؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
وا همه میگن پویا خوبه.البته ما نداریم ولی میخواستیم ست اپ بگیریم بخاطره پویا. ولی پسرم همش کارتونای ترکیه میبینه.کارتوناش عالیه ولی فقط زبونش رو پسرم اثر میزاره و کلن استانبولی یاد گرفته.خخخخ.ولی فارسی رو هم عالی صحبت میکنه ها
...
2740
من پرشین تون و کلا ماهوارمونم جمع کردم به خاطر پسرم گفتم شاید پویا بهتر باشه ولی اشتباه کردم. بعضی از کارتوناش خیلی خشن و تزسناکن بخصوص برا سنین زیر دبستان. فیلم های سینمایی که پخش میکنه ولقعا خشن هستن
وای من اصلا از پویا خوشم نمیاد انقدر که کارتوناش بب حاله دخترم دوتاشو میبینه پامیشه حالا اگر جم جونیور بذاری دوساعتم میشینه بس که مهیجه ولی خوب گاها چیزایی را نشون میده که دوست ندارم الان ببینه واسه همین نمیذارم.خوبیه چویا اینه زیاد نمیبینه پا میشه از پاش منم از خدامه کمتر ببینه
2706