2737
2734
دیگه کم اوردم. الان یک ماهه شوهرم زندانه. فقط نپرسی چرا چون توضیحش سخته. هرروز دعا میکنم. کلی نذر کردم. به تمام ائمه متوسل شدم. دست به دامن حضرت عباس شدم دست به دامن امام حسین شدم. دست به دامن امام رضا فاطمه زهرا اما هیچی نمیشه. یه سند میخواد که بدبختانه نه پولش رو دارم نه اشنا نه کسی که کمک کنه. کلی بدهکارم. بایه بچه خونه مادرمم. فکر قسط وبدهکاریا داره روانیم میکنه. هرکس هر دعایی گفت وهرذکری بود انجام دادم. تا خدا نخواد هیچ دری به روم باز نمیشه. حتی اسمم تو وامی که نوشتم درنمیاد که پولی دستم رو بگیره. میشه واسم دعا کنین که خدا یه دری به روم باز کنه ونجاتم بده. فقط این هفته وقت دارم. کم اوردم دیگه
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آهو جان در مورد مشکل مالی، تونستی سوره واقعه رو بخون من زمانی خیلی درگیری مالی داشتم کلی دعا میکردم..نمیشد ولی وقتی این سوره رو چندبار خوندم..گشایش شد برامون
آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2738
مرسی از شما. ایشالله با دعای شما گره کار منم حل بشه
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
نمیدونم دیگه هدارو چطور صدا کنم که جواب بده. این همه درش رو زدم صداش کردم اصلا جوابمم نمیده. یه نشونه بهم بده کاش