2733
2739
دخترم یک ماه نیمه هست و اکثر شبها تا صبح بیداره چه کار کنم ؟
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

تو بی خبر باشی 1 نفر دیگه واسه قشنگی زندگیت دعا کنه .!!!!!!!!
پسر من 12 روزشه .

صبح از 8 تا 9 بیداره . بعد تا 11 می خوابه .

11 تا 1 بیداره . بعد می خوابه تا 5 یا 6
باز از 6 تا 12 بیداره . و بعد می خوابه تا 8 صبح
خدایا ازت ممنونم که منو در حد ایوب می بینی .
اما میشود دیگر تمامش کنی؟؟؟؟..........بریـــــــــــــــــده ام
دختر منم اولا خوب بود الان یک 10 روزه این طوری شده شب تا صبح بیداره صبح تا شب خواب
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم تا دو سه ماهگس همینجوره بعدش خوب میشه نگران نباش اگر میتونی غروب نزار بخوابه و بعد حمومش کن که خسته بشه شب بخوابه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من از 2 ماهگی خواب دخترم رو تنظیم کردم...شب ساعت 9 (تابستان) و 8 (زمستان) میخوابه تا 7 صبح...شب دوبار برای شیر بیدار میشه
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
2740
دختر چندساعت یکبار میخوابه؟
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
معلوم نیست امروز 4 ساعت صبح خوابید 2 ساعت بیدار بود دوباره خوابه بیدار
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

دختر من اوایل هر دوساعت یکبار در روز میخوابید یعنی اگه 7 بیدارمیشد 9میخوابید
ببین بچه ها خیلی زود به چیزی عادت میکنن...سه چهار روز کارکنی روش خودش عادت میکنه
2706