2733
2734
عنوان

😑 فضای اینجا دیگه مثل قبل نیست

110 بازدید | 7 پست

کل تاپیکا شده امتحان دینی نهایی 😂 با این که چند سال گذشته استرس میگیره آدم قبلنا این جور چیزا نبود یا خیلی کم بود الان بچه های مدرسه بیشتر شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا یا حرف کنکور یا ترمیم معدل یا دوست پسر و قهر و آشتی با اکس و جاست فرند و بوی فرند 

یا یه عده دنبال دعا برای ازدواج هستن.

کودکستانی شده برای خودش.اما بازم سرگرمی دیگه نداریم همه رو طرح ص ی ا ن ت از ما گرفت.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹

تربیت خانواده ها غلط شده من ۱۹ سالمه از ۱۸ اینجا بودم

وقتی خانواده آدم رو محدود میکنه یا اصلا محدودم نکنه یجوری میشن که نمیتونی باهاشون درد و دل کنی یکی دنبالت میکنه یکی بهت شماره میده یه پسری بهت پیام مده نمیتونی بهشون بگی چون نسبت بهت بی اعتماد میشن و اینجوری میشه از تنهایی میان اینجا چون ناشناسن کسی نمیگه کسی بهشون گیر نمیده

تیکر بارداری نیست
تربیت خانواده ها غلط شده من ۱۹ سالمه از ۱۸ اینجا بودم وقتی خانواده آدم رو محدود میکنه یا اصلا محدود ...

اینم هست عزیزم درست میگی اما کلی بچه های دبیرستانی ریختن تو سایت هی واسه کنکور و امتحان و خیانت و را زدن تاپیک میزنن قبلنا اینجوری نبود بیشتر مامانا وخانومای متاهل بودن

2740