2737
2739
عنوان

مهمون ناخوانده

272 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها چیکار کنم خانواده همسرم اطلاع بدن از قبل وقتی میان خونمون!!! تازه من شهر دیگه هستم اونا شهر دیگه یساعت مونده برسن میفهمم اونم به همسرم میگن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به همسرا بگو بهشون بگه خب

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2738

چه بی فکرن،ب شوهرت بگو ب خانواده ش بگه قبل از اینکه راه بیوفتید ب ما اطلاع بدید شاید بریم مسافرتی یا خارج از شهر نیاید پشت در بمونید.

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
از چی نا احتی از اینکه خونت تمیز نباشه یا واسه غذا

از اینکه شاید اصلا خونه نباشم هر دو هم مهمه بعضی وقتا هم ادم خودش حال نداره یا شاید مهمونی میخام برم یا مهمون دارم! نه؟

نه تمیز کن نه پذیرایی خاصی کن توی حرفهات هم بگو دیر خبر دادید وگرنه دوست داشتم فلان غذا رو بذارم یا ...

خیلی تمرین کردم همینجوری بشم ولی نتونستم 

باید کم کم دوجور غذا باشه دسر سالاد بعد تازه عروس هم هستم🤦

2706