2737
2739
عنوان

پرسش در خصوص ناباروی

9418 بازدید | 112 پست
سلام خانمای محترم

من یک ساله که ازدواج کردم توی این مدت جلوگیری نداشتم چون می خواستم بچه دار بشم ولی نشد پیش دکتر رفتم و چند دوره کلومیفن و متفورمین و آمپول HCG گرفتم ولی جواب نداد سونو دادم از کیست خبری نبود تا اینکه دکتر برام آزمایش هورمونی نوشتن و fsh و پرولاکتین من بالا بود و دکتر بهم گفت داری یائسه میشی ترسیدم و پیش چند تا دکتر دیگه بردم که گفتند موردی نیست ولی بازهم بچه دار نشدم تا توی تهران پیش دکتر اکبری اسبق رفتم و آزمایشهارو تکرار کردن بهم گفتند دچار نارسایی تخمدان هستی و باید تخمک اهدایی بگیری ولی من می خوام بچه خودم باشه ترو خدا اگه کسی در این مورد چیزی میدونه بهم بگه ولی تا حالا هر چی سونو دادم وضعیت تخمدان و رحم من عادی بوده ولی دکتر میگه سونو اصلاً اعتباری نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من لرستان زندگی می کنم می خوام بدونم واقعاً درمان نداره خیلی خیلی نگرانم آخه شما بهتر می دونید فرهنگ شهرستانیها چه جور هستن و اگه زنی بچه دار نشه از طرف خانواده شوهرش در خطره
2740
سلام سام عزیزم.برای پرولاکتین بالادارو بهت نداد؟بالابودن پرولاکین باعث ناباروری میشه مال منم بالا بود قرص داستینکس استفاده میکنم .از کجابااین سرعت فهمیدن که باید تخمک اهدایی بگیری؟شوهرت مشکل نداره؟به حرف یه دکتراعتماد نکن پیش چندتادکتردیگه هم برو
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
عزیز بیااینجابرورویان.دکترا حرفای بیخودزیاد میزنن تو پریودت مرتبه این خودش نشانه خوبیه کسانی بودن که بدون دارو اصلا پریود نمیشدن بچه دارشدن.سایزتخمدانهات طبیعیه؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
ببخشید دیر جواب دادم ، چون سر کار هستم . سونو که دادم گفتن سایز تخمدانهات طبیعیه - در ضمن من تهران پیش خانم دکتر اکبری رفتم کلینک دی روبری بیمارستان دی که این حرفو بهم زد
2706