2737
2734

کسی بوده که انتقال جنین انجام داده باشه ولی با بیبی چک بارداریش مشخص نشده ولی آزمایش خونش مثبت بوده؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

من نه ولی چند روز پیش توی نی نی سایت این اتفاق افتادومثبت بودازمایشش

/بعد از هفت سال مامان شدم 🥺🥺ایشالادفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم :) مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.....
من نه ولی چند روز پیش توی نی نی سایت این اتفاق افتادومثبت بودازمایشش

یعنی بیبی چک واسش منفی میشد؟؟آی وی اف کرده بودن یا طبیعی؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی بیبی چک واسش منفی میشد؟؟آی وی اف کرده بودن یا طبیعی؟

ای وی اف بود روز13انتقالش بود بی بی منفی بود ولی ازمایش مثبت

/بعد از هفت سال مامان شدم 🥺🥺ایشالادفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم :) مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.....
2728
ای وی اف بود روز13انتقالش بود بی بی منفی بود ولی ازمایش مثبت

خدا کنه واسه منم ازاین معجزه ها بشه...اسم یا تاپیکشون یادتون نیست؟

خدا کنه واسه منم ازاین معجزه ها بشه...اسم یا تاپیکشون یادتون نیست؟

نبخدا عزیزم .ان شاءالله که معجزه خدا میشه سوپرایز زندگیت به زودی 

ازمایشتون مثبته الان ؟ چنده ؟

نه هنوز آزمایش ندادم...دیروز صبح روز ۱۳ انتقال بودم بیبی چک زدم منفی بود...

2740
دوم

دلسا جان سلام ....عزیزم بسلامتی باردارشدی؟؟؟؟؟ چیشد که مثبت شدی با دیدنت چشمام. قلبی شد 😍😍😍😍 مبارکه ، مبارکه😘❤️ 

انتقال دکتر تهرانی بودی یا نقشینه؟؟؟؟ علائمت چی بود؟؟؟

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
دلسا جان سلام ....عزیزم بسلامتی باردارشدی؟؟؟؟؟ چیشد که مثبت شدی با دیدنت چشمام. قلبی شد 😍😍😍😍 مبا ...

سلام عزیزم دوماه پیش باردار شدم ولی ۶هفته سقط شد

الانم روز ۱۰ انتقالم و بیبی چکم منفیه تا الان داشتم گریه میکردم چشام یه عالمه بادکرده....دفعه قبل که مثبت شدم جنینام ۴روزه بود که روز ۱۰مثبت شدم الان بلاست بود و منفی

2706