2752
2739
عنوان

دوری از همسر

166 بازدید | 6 پست

خانما من ی آزمون استخدامی دارم حدود ی ماه دیگه ولی شهری ک باید برم حدود ۴ ساعت با خونه فاصله داره.از طرفی مرحله اولو قبول شدم و میدونم ک قبول میشم.بنظرتون عاقلانس ک با ی بچه پاشم برم ی شهر دیگه سرکار؟دو ماهه از همه کارام ساقط شدم بخاطر درس خوندن🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خونتو ببر اونجا اگه شوهرت تو شهر الانت  مشغوله اون رفت وآمد کنه  تا تو راحت باشی اوایل ازدواج ما اینطور بودیم قبول نکرد من رفت وآمد کنه  رفتیم شهر محل کارمن بعدا انتقالیم رو گرفت

اگر کارش آینده داره اره حتما برو  بچه خودش بزرگ میشه  یا بزارش کنار خانواده از حقوقت یکی ...

کنار خانواده ک نمیتونم ازم دورن.مجبورم بفرستمش مهد آخه دخترمم همش در خال خوردنه یکیو میخاد واسه سرویس دهی ۲۴ ساعته.نگاش ک میکنم اشکم میاد🥲

کنار خانواده ک نمیتونم ازم دورن.مجبورم بفرستمش مهد آخه دخترمم همش در خال خوردنه یکیو میخاد واسه سروی ...

بهت پیشنها نیکنم بفکر کارت باشی خونتو ببر شهری که محل کارته دخترت اونجا بزار مهد،که دردسترسش باشی،ازخدا بخواه موفق بشی عهد کن اولویتت خانواده باشه وتوزندگیت به عشقت وفادار آخه سرکار هم آدم عوضی پیدا میشه دیدم که میگم دولتی وغیر دولتی هم نداره ،بعنوان کسی  سالها کاردولتی کرده بهت میگم اجازه نده کسی وارد حریم خصوصیت بشه جزئیات زندگیت پیش بهترین دوست وهمکار همجنست هم نگو .موفق باشی عزیزم برات دعا میکنم شرایطت مث اوایل زندگی منه