2737
2739
عنوان

چشم خوردم یعنی از دوستم؟؟؟

285 بازدید | 69 پست

بچه هاا من چند وقت پیش یه ماجرایی پیش اومد که دو.ست پسرم بهم پیام داد

نگران شد و چند بار زنگ زد بهم و این ماجرارو دوست صمیمیم هم باخبر شد ازش

حالا یه تایمی از این مابین گذشت و رابطه دوستم با دوست پس.رش به مشکل خورد و داشت باهام درد و دل میکرد که انتظار داشتم پسره زنگ بزنه بهم حالمو بپرسه! این چه دوست پسریه که حتی یه خبر ازم نگرفت!

شاید مردم!(دور از جونش البته اینا حرفای خودش بود که به من میگفت باهام درد و دل میکرد)

پس نشون میده براش مهم نیستم!

بقیه شو تو پست میگم

من ته دلم حس کردم که انگار نه اینکه از سر حساادت باشه هااا 

ولی حس کردم رفتارای دوس.ت پس.ر منو دیده بود دوست داشت دوست پ.س.ر خودشم همونطوری رفتار کنه و زنگ بزنه و حالشو بپرسه ولی اینکارو نکرده بود اون پسره....

از این بابت ناراحت بود

حالاااا چند وقت پیش....

داشتم از دوست.پس.ر خودم میگفتم برا دوستم که طبق معمول چت میکردیم و صحبت معمولی....

ولی من خااک تو سرر شده یه حرفی رو گفتم به دوس پسرم که خیلیییی زاایه بودد متاسفاانه

خییلییی خیلییی زایه بوداااا

حیثیتم رفت😂😂

بعد پسره از اون رووز جواب منو سین نکرده همونجووری مونده پیامم😐😐

الان از اونروز تا حالا حرصم گرفته با این دوست خودم حرف نمیزنم که این چه حرفی بود که انداختی وسط منم گفتم به پسره الان دو هفته س پیداش نیست

الان میشینم فکر میکنم میبینم که شااید نااخواسته چشمش شور بوده و روی رابطه من اثر کرد🥲

خودشم دوستم خیلیی به چشم نظر اعتقاد داره هاا

واسه اینکه ناراحت نشه هیچیی بهش نگفتم ولی الاان چند وقته از حرصم که اینجوری شد رابطه م 

دیگه به دوستم پیام نمیدم...

همش حس میکنم ته دلش دوست داشت که دوست.پس.ر خودشم اینجوری رفتار کنه یا کلا سر چیزای دیگه

در کل اینم شد تهش....

بچه هاا چه خاکی تو سرم کنم

چشم خوردم یعنی؟؟؟؟😫😫😫😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه همچین فکری دربارش داری اسمشو دوست نزار  نه به خاطر اینکه آدم بدیه  چون تو بهش شک دار ...

من الان گفتم دوستم ادم بدیه؟؟؟

یا ادما از قصد بقیه رو چشم میزنن؟

خیلیی وقتا یه چیزی به چشم بقیه جالب میاد ناخواسته چشمشون شور میشه سر اون مسئله...

شاید اصلا چشم خود منم واسه یه بنده خدای دیگه ای شور باشه!

این الان چه ربطی به قطع رابطه داره؟

من الان گفتم دوستم ادم بدیه؟؟؟ یا ادما از قصد بقیه رو چشم میزنن؟ خیلیی وقتا یه چیزی به چشم بقیه جا ...

شما ناخواسته به دوستتون شک کردین و بهش میگین شاید حسادت کرده 

حسادت تو دوستی جایی نداره اگه یکی از دو طرف همچین فکری درباره طرف مقابلش کنه نباید اسم اون رابطه رو دوستی گذاشت 

این نظر شخصی منه و شما مختارید هر کار میخواید بکنید 

🌺
شما ناخواسته به دوستتون شک کردین و بهش میگین شاید حسادت کرده  حسادت تو دوستی جایی نداره اگه یک ...

خانومی حالا که متنم رو خوندی کم درست دقت میکردی کامل میخوندی

حالا خوبه گفتم از سر حساادت نیست این رفتارش

بازم دارین میگین دوست حسادت کرده بهت!!!

2740

اول که ضایع درسته 

دوم خجالت بکش ترو خدا دختر جوان این خرافات چیه 

چرا فقط ایرانی های معمولی چشم میخورن ؟ این همه آدم موفق و مشهور و ثروتمند و مدل و .... اینها چرا چشم نمیخورن ؟

بابا ما با این تفکر بزرگ شدیم ولی یک جایی باید منطقی باشیم جلو این فکر بایستیم 

10 تومن صدقه بده... چهارقل بخون.... اسپند دود کن... هر کدوم اینا به تنهایی کافیه ولی تو خیلی هول ...

اسپندو توی خونه کلاا دود کنم یا فقط واسه خودم؟؟

مررسی گلم🥺🥺❤️❤️

من ته دلم حس کردم که انگار نه اینکه از سر حساادت باشه هااا  ولی حس کردم رفتارای دوس.ت پس.ر منو ...

:( منم  هر وقت از  نامزدم بگم پیش دوستم یچی میشه 

یبار بهش از چتامونو حرفا گفتم بعد نامزدم تا سروز پیداش نبود بعد اومد گف گوشیم خراب شده بود

همین عصر هم داشتم ب دوستم و نامزوم همزمان پیام میدادم یهو اشتباهی ب دوستم نوشتم ک مثلا ب نانزدم ک رسیدی خبر بده همیشه اینو میگم بهش ک از سرکار میرسه پیام میده بعد  دوستم نوشته بود اوووووو چ محبت و اینا بعد نامزدم خبر نداد بعد چندساعت اومد نوشت خابم برد 

اخه چندباره اینطوری میشه ینی اگ بگم فلان جا میریم یا فلان کارو میکنیم  اگ ب اون بگم در جا کنسل میشه 😐😐🚶🏻‍♀️

خانومی حالا که متنم رو خوندی کم درست دقت میکردی کامل میخوندی حالا خوبه گفتم از سر حساادت نیست این ر ...

من به متنتون متکی نبودم این نوع افکار یه سرچشمه داره 

در هر حالت شاید من اشتباه میکنم که در این صورت عذر میخوام 

موفق باشین 

🌺
2706