2752
2734
عنوان

با داداشم قهرم فردا عمل داره

1160 بازدید | 61 پست

با داداشم قهرم بیشتر سر  اینکه به خودش بها نمیده و ارزش قائل نیست برای خودش

امروز ‌شنیدم میخاد عمل کنه و میدونم به ‌‌شدت ترسوعه،،، 

میشه برا‌ش دعا کنید 

خواهرم گفت زنگ زدم گفته دندونم درد میکنه، بی‌حال بوده 

خیلی وقتا اومدیم اینجا و به خانواده ‌شوهر حرف زدیم

ولی هستند عروسایی که پدر ‌همه ر و در میارن

تمام دندونای داداشم خراب شده، زن داداشم طراح برده واسه خونه نوع پرده و کابینت انتخاب کنه، به معنای واقعی شیطانه، رفت لیزر تمام موهای زائد صورتش و لیزر کرد ولی داداش من دندون نداره سه صبح میره مسافر کشی، دو شیفت کار میکنه )شهر مذهبی زندگی میکنه میگه مسافر بیشتره). همیشه خدا ماشینش خرابه،،، انقد که میره مسافر کشی و در آخر پول نداره خرج ماشینش کنه 

چن روز پیش ماشینش خراب بوده ماشین و تنهایی هل داده شکم درد شده، چرا این زن اولویت زندگیش و نمی دونه،،، کار‌ به عمل کشیده😔😔

مامانم مریضه الان دیگه غصه عالم اومده براش

بابام که اگه بلد بود مدیریت کنه که این لقمه رو نمی‌داد دست بچه هاش

یه وقتایی میگم از بی عرضه بودن زیاد بابامه که اینه سرنوشت بچه هاش

زن داداشم بامن و خواهرم قهره و از همه مسیرا بلاک کرده

من با اسم خودم براشون وام گرفتم، دوندگیاش و رفتم به جای تشکر..... نزدیک یک میلیون هزینه قبض ها رو دادم به عنوان قرض تا پیام دادم پول خواستم زنش منو از همه جا بلاک کرد و فقط پیام داد بابت چی😵‍💫😵‍💫، منم چیزی نگفتم و از اون به بعد دیگه مسیر براش باز شد که پای ما روهم قطع کرد

داداشم کرونا گرفت با همسرم بلند شدیم رفتیم در یه در تو شهر غریب دنبال اکسیژن،، کلی ماشینمون و جریمه کردن به خاطر خروج از ‌شهر قرمز، زنگ زد که بیاین حال داداشتون بده من نمیتونم تنهایی، لیست خرید نوشت از کجا تا کجا بابای کارگرم رفت خرید تا سبزی خوردن و نون وووو لیست داده بود دست بابام  و کلی حرف دیگه در صورتی که بیست و چهاری باجناقاش و خانواده دختره اونجان، کادوها میگیره به هر مناسبتی، تولدشون، عقدی، تولد بچه،، حالا ما اگه داداشم  بستنی دست بچه های ما بده، قیامت میکنه، بارها شده کارت و به داداشم نداده بنزین بزنه که مبادا بره دوتا بستنی بگیره برا بچه ها... 

هيچی فقط در آخر برا‌ش دعا کنید 

دلم یه عالمه غم داره لعنت به این روزگار 

پناه می برم به خدا از دست این شیطان رجیم،، خدا به داد داداشم برسه و کمکش باشه 

شک نکنید که آدمای بدی نیستم کلا مامانش و خواهراش هم همین رفتار رو با خانواده شوهر دارن،، از فامیلاشون شنیدیم که فقط خودشون و میخان و شوهر و هم برای پول و خرج همین. 

طولانی بود نخوندم یکی خلاصه کنه

فقط 41 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با احترام برو بیرون از تاپیکم

چ طرز برخورده ،چیزی نگفت ک 

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
چی بگم‌...تقصیر خود مرد هست که نمیتونه این شرایط رو مدیریت کنه..خدا سلامتی بده ان شاالله 

دادا‌‌م واقعا حیف شد، بارها گفت من اینو نمیخام 

ولی خانوادم فکر کردن دختر قحط میشه 😔

عزیزم غصه نخور خیلی سخته واقعا درکت میکنم بعضی ها درکی نسبت به هیچ چیز ندارن از اول هم نسبت به خانواده شوهر شمشیرو از رو میبندن مادر و خواهر همسرشون هم هرکاری بکنن از نظر اونا فقط وظیفشون بوده خدا جای حق نشسته ولی اگه دلت برای داداشت تنگه و میتپه حتما بهش زنگ بزن یا برو ببینش شاید یه کم آرومتر شدی

یا صاحب الزمان ادرکنی،یا صاحب الزمان ادرکنی...

واقعا چرا بعضی از عروس ها بدجنسن 

ای داد بی داد 

منی سال به سال نمی رم تا خودش نگه و احترامش رو همه جوره دارم اون وقت دلبخواهی جواب سلام میده 

بعدا معلوم میشه که می خواسته داداشمو حرص بده با من این رفتار رو انجام داده 

من که اصلن اهمیت نمی دم اما حیف داداشم 

می فهممت

با داداشت قهر نباش. آشتی کنید. چرا بعضی عروسا اینقدر بدجنس ان. مگه کسی که ازدواج کرده حق نداره به خا ...

خودمو آروم کردم اینجوری

حداقل نمی بینم و نمی شنومم

ولی پیششه میدونم خیلی ترسوعه، روزی چن دفه زنگ. میزنه به مامانم، امروز از ترس اصلا زنگ. نزده 

2706