2733
2739

یک معلم

🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR يمكنك أن تشعر بالله في لحظات بسيطة، في قلق الحب والخطايا اللاإرادیة _____________________________________________ آره من فرشته عذابم _ فرشته رو مخم _ فرشته بی اعصابم _ NO اعصاب _ به پروفایلم نگید رو مخ __ من خودم هم رو اعصابه خودمم ، چ برسه شما بای
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ببخشید چرا پدر مادر؟؟

🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR يمكنك أن تشعر بالله في لحظات بسيطة، في قلق الحب والخطايا اللاإرادیة _____________________________________________ آره من فرشته عذابم _ فرشته رو مخم _ فرشته بی اعصابم _ NO اعصاب _ به پروفایلم نگید رو مخ __ من خودم هم رو اعصابه خودمم ، چ برسه شما بای
2740
منظورم یه دوست یا کسی که آدم رو واقعا دوست داشته باشه

خوبه ولی خیلی باید حواست جمع کنی به هرکسی اعتماد نکنی.

در واقع زمان میبره باید شناخت پیدا کنی.و اینکه خیلی کمک میکنه به آرامش ت .

بدان که نعمت ها و تلخیها...وسیله آزمایش اند تا سپاسگزار و ناسپاس شناخته شوند...سوره زمر آیه۴۹
اگه در حد درد دل میخوای و اینکه شاد باشی میتونی با دوستات رفت و آمد کنی 

من وقتی ازدواج کردم رابطم با همه دوستام قطع شد یعنی شوهرم خوشش نمیمد و الان فوق العاده احساس تنهایی میکنم

من وقتی ازدواج کردم رابطم با همه دوستام قطع شد یعنی شوهرم خوشش نمیمد و الان فوق العاده احساس تنهایی ...

شوهر منم میخواست رابطم با همه قطع بشه ولی قبول نکردم البته الانم زیاد دوستامو نمی‌بینم همش سرکارم . احساس تنهایی میکنم 

شوهر منم میخواست رابطم با همه قطع بشه ولی قبول نکردم البته الانم زیاد دوستامو نمی‌بینم همش سرکارم . ...

من قبلا خیلی دوست داشتم ولی این اشتباهو کردم و خودمو تنها کردم 

الانم احساس میکنم دیگه بلد نیستم با کسی دوست بشم

2706