2733
2739
عنوان

تصمیم سخت برای بارداری

256 بازدید | 7 پست

25 اردیبهشت میشه 3 ماه که از سزارینم میگذره 

و امروز 50 روزه که پسرم پر کشیده

با 3 تا دکتر مشورت کردم و بهم گفتن اسیدفولیک شروع کنم و بعد 6 ماه از تاریخ زایمانم برای بارداری اقدام کنم ولی من نگرانم زمان کمی به بدنم داده باشم و از طرفی تاب انتظار ندارم آغوشم خالی مونده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قلبم درد گرفت خدا بهت صبر و آرامش بده ... سزارین عمل سنگینی هست گلم چون قرارع بعدی هم سزارین باشی یکم بیشتر به بدنت فرصت بده تا بخیه های داخلیت خوب خوب بشن البته من دوستم بعد پنج ماه از سزارینش باردار شد و می گفت سزارین دومی راحتتر بوده

2728

مامان من بعد ۴ماه باردار شد ۳۲،۳۳سالش بود

بنظرم ۶ ماه میتونی خیلی خوب خودتو تقویت کنه بعد ممکنه باردار شدنت طول بکشه

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞

تا الان 3 بار بار دار شدم با اولین ماه اقدام

دخترم 7 سالشه 

دومی قلب تشکیل نشد و کورتاژ شدم.

سومی پسرم بود که از دست دادم 

و اگه خدا قسمت کنه باردار بشم میشه سومین سزارینم از طرفی ام 37 سال دارم می ترسم زیاد صبر کنم 

تا الان 3 بار بار دار شدم با اولین ماه اقدام دخترم 7 سالشه  دومی قلب تشکیل نشد و کورتاژ شدم. ...

بنظرم میتونی ۶ ماه دیگه اقدام کنی از حالا قرصاتو بخور میوه سبزیجات  لبنیات حتما بخور 

منم دعا میکنم خدا بهت یه پسر خوشگل و ناز و سالم بده

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞
2738