2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من این مشکلو داشتم دکتر رفتم برام جا انداخت و الان دیگه مشکلی ندارم
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
2731

دکتری که پیشش رفتم تو کلینیک سینوهه هستن با یه سری دستگاه کمرمو آماده میکرد و التهابشون رو کم میکرد بعد با دستش روی کمرم یه سری کار انجام میداد

تمام روش های درمان کلینیک سینوهه غیر جراحی و دارای تیم پزشکی بسیار حرفه ای هستند و دارای کد وزارت بهداشت 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

https://jamalypt.com/

پیج اینستاشون
اینم کانال تلگرامشون

آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)

من دوتا دیسک ال ۴و ال۵ام داغون بودن و شدیدا کمردرد داشتم و پای راستم اکثره اوقات بی حس میشد
تزریق اوزون هم خیلی موثر عزیزم

اگر نیاز به درمان های بیشتر از فیزیوتراپی مثل تزریق اوزون هم داشته باشید خودشون راهنماییتون میکنن

https://dr-jamaly.com/

سلام.داداش طفلکیه من دیسک کمرش ناجور شده.یعنی چند سال پیش ک کمرش درد میکرد mriکردن دیدن دیسکش خطری شده و سربازی هم معاف شده.دکترش همون موقع گفت بهتره عمل کنی اما بیخیالش شدیم گفتیم شاید عمل خطرناک باشه یا با استراحت رفع شه.اما چند روز پیش دیگه از شدت کمردرد رفت دکتر با همون عکسای قدیمی.دکتر گفته اوه اوه دیسکت پاره شده چطوری تا الان تحمل کردی.باید عمل کنی
2740
2706