2733
2734
عنوان

دعاهایی برای بچه دار شده

5539 بازدید | 24 پست
دوستای گلم چند تا دعای مجرب براتون میزام برای بچه دار شدن امیدوارم استفاده کنید منو هم دعا کنید
من خودم کسی را که از این دعاها نتیجه گرفته دیدم
این کلمات را با زعفران و مشک و گلاب بنویسید و زنی که حامله نمی شود بر خود بیاویزد و با شوهرش جمع شود حامله گردد برای امتحان می توانید بر درختی که میوه نمی دهد بیاویزید علّی علّی علّی علّی علّی علّی علّی له له له له له له له به به به به به به به هو هو هو هو هو هو هو لا اله الّا الله محمّد رسول الله علّی وَلی الله صلّی الله علی محمّد وَ اله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
در روایتی از امام صادق علیه السلام است که فرمودند: بعد از نماز جمعه دو رکعت نماز بخوانید و رکوع و سجده را طولانی کنید و بگویید: اللهم انی اسئلک بما سئلک به زکریا رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
دعا برای فرزندار شدن1- نقل شده که امام صادق (ع) که فرموده اند درسجده این دو آیه را بخوانید :رب هب لی لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرو الوارثین .2-در صبح و شام هفتاد مرتبه سبحان الله ، ده مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه و سپس نه مرتبه سبحان الله و یک مرتبه استغفرالله ربی و اتب الیه گفته شود .
2740
یه دنیا ممنون مامان بهار. ایشالا حاجت روا شی
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
سلام بچه ها اومدن ماه شعبان و به همتون تبریک میگم
یادتون باشه از دست ندیدن این ماه و
حاجاتتون حتما برآورده میشه
من میخوام برم امروز حرم امام رضا مشهد زندگی میکنم برا اونایی که بچه دار نمیشن خیلی دعا میکنم
2706