2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
اینا بگم اصلا حقوق خوب نمیدن تا بخای ازت کار میکشن و هووووو مامانا روبگوووو چه ادعاهایی که ندارن،من چون غریب بودم تو این شهر رفتم وگرنه عمرا میرفتم
خدا یا شکرت بابت دسته گلی که به من عطا کردی انشاا... این دسته گل رو سالم بغل بگیرم. برای سلامتی همه نی نی ها ی صلوات
2740
سلام مد لاک چطور درخواست دادی ایا میدونستی اون مدرسه مدرس میخواد یا نه
خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
خوبه عزیزم مبارکه اگه علاقه داشته باشی موفقی،،منم علاقه داشتم کارمم خوب پیش میرف. چه مقطعی؟؟چقد قرارداد بستی
خدا یا شکرت بابت دسته گلی که به من عطا کردی انشاا... این دسته گل رو سالم بغل بگیرم. برای سلامتی همه نی نی ها ی صلوات
من دانشجو دکتری هستم تا درسم تموم شه بچمم بزرگ میشه و راحت می خوام برم دنبال کار عاشق تدریس تو مدرسه ام می خوام بدونم باید چیکار کنم خودم مدارس غیر انتفاعی مد نطرمه فک می کنم پارتی توش کمتره
خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
من لیسانسم رو گرفتم رفتم به مدارس غیر انتفاعی شهرمون سر زدم یا زنگ زدم البته وقتشم اردیبهشت ماهه
همیشه دلیل شادی کسی باش نه شریک شادی او همیشه شریک غم کسی باش نه دلیل غم او
2706