2733
2739
عنوان

گاز گرفتن

672 بازدید | 10 پست
سلام بچه‌ها . دخترم الان سه‌ سال و نیم هست. نمیدونم چرا هروقت با دختر عموش که دو سال ازش بزرگتره هستن بلاخره هر چقدر هم که مواظب باشم گازش میگیره. چند باری جاریم چیزی نگفته ولی‌ چند بر قبل و همین امروز دیگه دعواش کرد و دخترم هم گریش گرفت. واسهٔ من خیلی‌ سخته. آخه دختر عموش هم یه جورایی ریز ریز حرص پانیذ رو در میاره ولی‌ اونو هیچ کس نمی‌بینه. می‌شه راهنمایی کنین
هستی‌ جون منم دخترم رو میشناسم و میدونم حتما یه علتی داره. میگم که اون ریز ریز حرصشو در میاره. اینم راه دفاعش همینه. کلا یه جوری شده که از ده بار دیدن به خاطره این کارا یه بار همدیگرو میبینیم. و اصلا خوب نیست. به خدا جشو خیلی‌ پانیذ رو دعوا می‌کنم. کاری که اصلا دوست ندارم ولی‌ چیکار کنم می‌خوام جاریم دعواش نکنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این مشکل رو منم داشتم پسرم پسرعموش رو که اونم بزرگتر بود گاز میگرفت من خودم مراقب بودم وقتی با هم بازی میکردن وپسرعموش مقصر بود چون حرصش رو در میاورد من کتاب واسش میخوندم که گاز فقط هاپو میگیره بعدشم خیلی باهاش حرف میزدم الان 4 سالشه کامل از سرش افتاده مشکل اصلی ما هم با پسرعموشه و گرنه با بقیه مشکلی نداره
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers
2731
خیلی‌ احساس می‌کنن شخصیته دخترم وقتی‌ با اونا هستیم خرد می‌شه، ولی‌ بازم پانیذ عاشقانه به سمت دختر عموش میره اونم همش نقو نوق میکنه. در صورتی‌ که صد بار اگه اون لپه پانیذ رو بکشه پانیذ میخنده و هیچی‌ نمیگه.
خب علاوه بر اینکه روی بچه با مهربونی کار کنی که گاز نگیره، حواست به بازیشون باشه. جاریتو صدا کن ببینه بچش چه کار میکنه. الکی چرا بچه خودتو دعوا میکنی اونم جلوی بقیه. باورت میشه من هنوز از بچگی خودم ناراحت میشم وقتی یادم میفته که منو جلوی بقیه دعوا می کردن؟؟؟؟؟ اصلا از ذهنم نیم ره هیچ وقت و خیلی دردناکه. نمی خواهی که دخترت این خاطره تلخو با خودش داشته باشه همیشه؟؟؟
راهش همینه با بچه تو خونه کار کن اونجا هم مراقب باش ببین دخترعموش چه کار میکنه. اصلن می تونی بری به خود بچهه بگی این چه کاری که می کنی جاریت حواسش جمع میشه که بچه خودشم یه ریگی به کفشش هست
2738
دقیقا پسر منم عاشقانه سمت پسر عموش میرفت معمولا اطرافیان چیزی نمیگفتن خودم خیلی ناراحت بودم اونا میگفتن بچست ولی جایی خوندم وقتی بچه رو گاز میگیره برین سمت اون بچه به بچه خودتون کم محلی کنید و بعد سمتش برید و بهش بگید که از این کارش خیلی ناراحت شدین واسه من جواب داد دعوا کردن مشکلی رو حل نمیکنه
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers