2733
2734
عنوان

اجاره منزل

145 بازدید | 15 پست

سلام‌ 

دوستان من چندین سال خونه یکی از اقوام ساکن بودیم و الان برای اولین بار داریم دنبال خونه میگردیم برای اجاره....یعنی هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم‌‌... حقیقتش خودم ترجیحم اینه که بجای اینکه یه آپارتمان تمیز و مثلا تازه ساز که معلوم نیست چجور همسایه هایی نصیبمون بشه و بدون پارکینگ برای ماشین اجاره کنم با همون مبلغ یه خونه دربست قدیمی ساز با حیاط کوچیک که ماشین رو باشه بگیریم که دو تا بچه هامم راحت باشن کلا .. چند مورد دیدیم این مدلی...زیاد تو قید و بند ظواهر نیستم... بیشتر راحتی بچه هام برام‌ مهمه... 

و اینکه مستاجر های عزیز کلا چه نکاتی رو برای اجاره یه خونه باید در نظرم بگیرم؟؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید...

شرایط مالیمون متوسطه

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم

اون خونه قدیمی شاید یه مزایایی داره. که بچه هات راحت باشن.

اما دردسر زیاد داره. همش باید آچار به دست باشید . کلا تعمیرکار از خونه بیرون نمیره. 

حداقل امکان مالی دارید خونه ویلایی بازسازی شده اجاره کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه های اینطوری معمولا موش دارنا من رو این‌مورد خیلی حساسم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2731

انباری یا کمد دیواری بزرگ داشته باشه

اگه خونه قدیم ساز میری مطمئن باش سوسک و حشره نداشته باشه و تا حدودی تمیز باشه

اگه خونه ویلایی میری ولی  دربست نیست راه طبقه ات حتماً مستقل و جدا باشه.

اون خونه قدیمی شاید یه مزایایی داره. که بچه هات راحت باشن. اما دردسر زیاد داره. همش باید آچار به دس ...

همسرم بسیار فنی هست خودش... حرف شما درسته ولی از اون بابت حله

و اینکه من باز شنیدم آپارتمانهای اجاره ای هم ایرادات بسیاری دارن بعضیاشون که همون اول قابل تشخیص نیست...نمیدونم‌والا

2740
همسرم بسیار فنی هست خودش... حرف شما درسته ولی از اون بابت حله و اینکه من باز شنیدم آپارتمانهای اجار ...

خونه قدیمی هزارتا دردسر داره از ما گفتن

لااقل برو دوتا محله پایینتر ولی خونه بازسازی شده اجاره کن

وای منم عاشق دربستی ام، اما گرونه ، شما چقدر پول دارید برای دربستی؟

عزیزم ما مشهدیم .. هر شهری فرق می‌کنه.. بعدم دربستی تازه ساز و بزرگ که نمی‌تونیم... 

مشهد که الان خیلی گرونه خونه هاش من دنبال یه خونه کوچولو هستم برا خرید حتی اگر قدیمی ساز باشه

ما صد تومن داریم... با نهایتا سه تومن اجاره..با فروش طلا میتونم صد و پنجاه جور کنم

جدا؟؟؟؟ ای وای

اره اصلا ب ریسکش نمی ارزه من بودم با اینکه طبقه دوم بود اخرش مجبور به اسباب کشی شدم بجاش برو یجا تمیز نوساز اجاره کن ک نزدیک پارک باشه بتونی هرروز بچه هاتو ببری 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706