2733
2739
عنوان

فضله موش

287 بازدید | 5 پست
سلام شوهرم دیشب لوبیا چیتی گرفت منم امروز بازش کردم تویه مقدار برداشتم شستم و نیم ساعت خیسوندم و جاتون خالی قرمه سبزی درست کردم و خوردیم الان رفتم بقیه لوبیا را بریزم توی ظرف حبوباتم چند تا فضله موش توی پاکتش دیدم الان خیلی نگرانم که مریض نشیمم کسی تجربه کرده؟ شرمنده اینجا می‌پرسم اخه توی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد
عشق یعنی ترس از دست دادن تو
نه دیگه وقتی شستی و خیس کردی نبوده ک دیگه مساله ای نیس اگه تو غذا پخته بشه یا موقع خیس خوردن تو لوبیا ها باشه و خیس بخوره نجسه و نباید خورد...........ولی حتمن یادت باشه قبل شستن خوب پاک کنی......در مورد همه چیز اینطوریه حتا برنج
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم هیچی نمیشه نگران نباش................خشکش ک چیزی نیس مث سنگه دیگه.........
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉