2737
2739
عنوان

پن کیک لاکورت

232 بازدید | 5 پست
سلام دوستان

من امروز تصمیم دارم پن کیک لاکورت بخرم.سؤالم اینه که لاکورت تو خیابون منوچهری نمایندگی داره؟

میخوام از اصل بودنش مطمئن باشم.

مرسی
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
هیچکی نمیدونه؟

:-(
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم شکیبا

خودم اولین باره میخوام بگیرم
2742

برای اولین بار در ایران

فروشگاه اینترنتی لاکورت www.locvert.ir

عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی لاکورت و کتی کت باساختاری گیاهی و ارسال رایگان سراسر ایران توسط پیشتاز و مشاوره محصولی با توجه به پوست صورت خود

تضمین اصالت کالا، دارای مجوز بهداشت، تاریخ انقضا و کد اصالت می باشد

لاکورت، مشاور زیبایی شما
جهت مشاور محصولی با توجه به پوست صورت خود و سفارش با شماره 09361012037 از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید