2737
2739
عنوان

دندانپزشک کودکان تبریز

511 بازدید | 12 پست

بچه ها کسی تبریز دندانپزشک کودکانی که بدون بیهوشی باشه رو میشناسه؟ 

دخترم ۵ سالشه دندوناش خرابه ،

دیروز بردم دکتر الهه مولوی گفتش باید بیهوش بشه و.. 

منم خیلی میترسم و هزینش هم زیاده واقعیت.

گفتم فقط یکی دوتا که وضعشون خرابه رو بکشه با بی حسی ولی قبول نکرد دکتر

الان موندم چیکار کنم 😥

اگر دکتری که میشناسید و خوب بوده معرفی کنید ممنون میشم 

بستگی به همراهی دخترتون داره

دختر من سه چهار ساله بود که اولین بار رفت و با بی حسی هم کنار اومد و نشست تا دکتر کارش رو بکنه....

دکتر ملجائی ولیعصر

دکتر علی مولایی ۱۷شهریور

هزینه هم زیاد میشه. کلا دندانپزشکی کودکان خیلی بالا میگیرن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کلا هزینه دندون پزشکی خیلی زیاده همشون هم بیسواد تشریف دارن  شما دندان پزشک خوب میشناسی

در کل بله درسته . ولی ما خودمون میریم دکتر ناصر رسولی چندین ساله و خیلی ام راضی هستیم . ولی برا کودکان نه . 

و واقعا هم میترسم 

2742
بستگی به همراهی دخترتون داره دختر من سه چهار ساله بود که اولین بار رفت و با بی حسی هم کنار اومد و ن ...

ببخشید عزیزم کدوم یکی از این دکترها اون موقع که کوچیک بود باهاش کنار اومد دخترتون ؟

بستگی به همراهی دخترتون داره دختر من سه چهار ساله بود که اولین بار رفت و با بی حسی هم کنار اومد و ن ...

دیروز هرچقدر به دکتر میگم که فقط دوتا از دندوناشو با بی حسی درمان کنه اصلا قبول نکرد 

گفت همش و یه جا با بیهوشی باید انجام بدیم 

ببخشید عزیزم کدوم یکی از این دکترها اون موقع که کوچیک بود باهاش کنار اومد دخترتون ؟

هر دو رو رفتیم، اولین بار ملجائی بردم(ساختمان آرین نرسیده به سنگ فرش) چند ماه بعدش مولایی بردم

ملجائی اصلا حرفی از بیهوشی نزد

ولی مولایی اول گفت بیهوشی ولی من گفتم دخترم همکاری می‌کنه و اونم قبول کرد

عزیزم من وقتی بچه بودم پیش دکتر ابراهیم نجف پور رفتم تو ۱۷ شهریور

یه دندونی پر کرده که الآنم دارم باهاش زندگی می‌کنم 😐😂  

خیلی عالیه

خودش استاد دانشگاه هستش و تا جایی که من می‌دونم حرف از بیهوشی اینا نمیزنه 

یکی هم دکتر علی وفایی تعریفش رو شنیدم 

لایک نکن مرسی 💙                                                                     نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜
2738
عزیزم من وقتی بچه بودم پیش دکتر ابراهیم نجف پور رفتم تو ۱۷ شهریور یه دندونی پر کرده که الآنم دارم ب ...

چند ساله بودی عزیزم ؟ 

من خودمم ده سالگی رفتم تو ششگلان یه خانم دکتری دندون پر کرد برام تا الان که ۳۶ سالمه 😁 

ولی برا کودکان الان میگن بیهوشی از اون میترسم 

چند ساله بودی عزیزم ؟  من خودمم ده سالگی رفتم تو ششگلان یه خانم دکتری دندون پر کرد برام تا الا ...

۱۰ ساله بودم 

فک نکنم این دکتر بیهوشی بگه

چون چند نفر رو هم فرستادیم کارش رو بدون بیهوشی انجام داده بود 

واقعا دکتر خوبیه 

ایشلا شما هم نتیجه میگیرید 😘

لایک نکن مرسی 💙                                                                     نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜
کلا عصب کشی کرد دکتر و روکش گذاشته، حدود پنج شش تایی رو عصب کشی کردیم تا حالا... دندان های پشتی رو

ممنونم عزیزم . دارم به دکتر ملجایی فکر میکنم احتمالا ببرم پیشش . مرسی از وقتی که گذاشتی ❤️